تور رم

تور رم

در اینجا می خواهیم شما را با یکی از تورهای تفریحی پر طرفدار مقاصد خاص یعنی تور رم آشنا کنیم

 

شما می توانید بهترین نرخ ها و خدمات تور رم را در یانک اطلاعاتی تور پلاس ۲۴ مشاهده و رزرو نمایید

شما می توانید از طریق سایت تور پلاس ۲۴ بامعتبرترین آژانس های هواپیمایی که تور رم را به صورت مستقیم برگذار میکنند آشنا شوید

 

در اینجا سعی داریم در تور رم تاریخچه ای جزیی از رم را برای شما علاقمندان توضیح دهیم

۱٫رم در سال ۷۵۳ قبل از میلاد توسط Romulus تاسیس شد.

افسانه رومی می گوید که رومولوس یک برادر دوقلو به نام رموس داشت.

که باید گفت این نوزادان در منطقه که بعدها به رم معروف شده رها شدند، گرگ آنها را یافته و از آنها مراقبت کرده تا زمانیکه بزرگ شدند رومولوس در یک نبرد تن به تن برادر  خود رموس را می کشد و تبدیل به اولین حاکم رم می شود

 

  1. جمعیت شهر رم حدود ۲٫۷ میلیون نفر است. کل منطقه شهری رم حدود ۳٫۷ میلیون نفر است.

 

  1. در اوایل قرن چهارم، رومی ها یک شبکه جادهای که شامل ۵۳۰۰۰ مایل بود را در سراسر امپراطوری خود ساختن.. از این رو ضرب المثل “تمام جاده ها به رم می رسند”.

از همین جا گرفته شده است

  1. پس از گرفتن عنوان از فلورانس، روم تبدیل به پایتخت ایتالیا متحد در سال ۱۸۷۰ شد.

در ادامه جالبه بدونید

 

بتن یک اختراع رومی است که در ساختارهای بسیاری مانند پانتئون، کولوسئوم و انجمن رومی استفاده می شود که امروزه به دلیل توسعه سیمان و بتن رومی، هنوز هم وجود دارد. ابتدا رومیان شروع به ساخت بتن بیش از ۲،۱۰۰ سال پیش و از طریق آبشارهای مدیترانه و ساختمان ها به پل ها و بناهای تاریخی در سراسر حوزه دریای مدیترانه استفاده کردند.

یکی از جاهای دیدنی در تور رم باز دید از موزه واتیکان است

موزه واتیکان

درتور موزه های واتیکان شما از مجموعه فوق العاده هنری در موزه های واتیکان که  شامل مجموعه گسترده از برترین مجموعه های جهان است دیدن می کنید   در تور رم هنگامی که در داخل موزه های واتیکان قرار می گیرید، تمام تاریخ و واقعیت های واتیکان را در برابر خود می بینید .  در تور رم با عبور از حیاط پینا که نام خود را از پینکونه برنز غول پیکر گرفته است، کارهایی که در حمام رومی Agrippa یافت می شود، را می توانید ببینید.  سپس  در تور رم شما را به گالری نقاشی ها می بریم .این گالری یک تونل بلند ۱۲۰ متری است و شامل مجموعه ای از همه نقشه هایی است که نشان دهنده و متحد شدن ایتالیا است، هر دو جغرافیایی و معنوی.

موزه واتیکان

 

در ادامه تور رم با ما باشید

در این تور موزه های واتیکان ما همچنین از موزه پیتو کلمنتینو دیدن خواهیم کرد که برخی از مهمترین مجموعه های مجسمه های دنیای قرن رومی را در بر می گیرد.

 

سارکوفاف Lucius Cornelius Scipio Africanus Barbaro، Apollo Belvedere، مجسمه Laocoon هرمس، مجسمه زهره فلیکس، پیروزی Perseus و Kreugas و Damoxenos.

 

سپس در سفر به Sistine Chapel که گنجینه فرهنگی و هنری موزه های واتیکان است، می توانید پیام های پاپ را ببینید.

کل Sistine Chapel پیام ایمان جهانی است، نقاشی های میکل آنژو Buonarroti، “آخرین قضاوت” یکی از آثار هنری منحصر به فرد در جهان است که شما را در بهترین تور موزه واتیکان می بینید.

 

در تور رم

موزه های واتیکان در میدان افسانه ای سنت پیتر به پایان می رسد و ستون بزرگ آن طراحی شده توسط Bernini، شاهکاری از هنر و تکنیک، اثبات کمال فنی در دو دیسک سنگی قرار داده شده در پیاده رو از مربع با کلمات “مرکز از colonade “قرار دادن پای خود را بر روی یکی از آنها، راست یا سمت چپ بسته به مورد، یکی از این تصور می کند که نیمکره متشکل از چهار ستون، از یک ردیف ستون تشکیل شده است.

برای هر بازدید کننده در تور رم اگر تنها یک تور را داشته باشید باید تور موزه واتیکان باشد.

 

درباره‌ی فاطمه طاهری

همچنین ببینید

تورهای تفریحی آنتالیا

بعد از اینکه با تور به آنتالیا سفر کردید  حالا وقت آن است که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *