خانه » تور امارات » قیمت سفر به دبی با تور

قیمت سفر به دبی با تور

قیمت سفر به دبی با تور را از آژانس های معتبر درمجله تور پلاس ۲۴ بخواهید.

این که برای سفر به دبی چه راه و روشی را انتخاب کنید، کاملا به روحیه و میزان هزینه مد نظر شما بستگی دارد. می‌توانید همه چیز را بسپرید به تورگردانان و فقط هزینه را پرداخت کنید و یا به دلایل اقتصادی و یا ماجراجویی بیش تر همه چیز را خودتان برنامه ریزی کنید و به روش خودتان به دبی سفر کنید. با این حال، هر راهی هزینه های متفاوتی در پیش روی شما می‌گذارد که بررسی کردنش ذهن شما را برای انتخاب بهتر روشن می‌کند. راه‌های مختلف سفر به دبی عبارت اند از:

قیمت سفر به دبی با تور یا بدون تور ؟

قیمت سفر به دبی با تور  هوایی: بسته به آژانس هواپیمایی، کلاس هتل، اتاق مدت مورد نظر و البته زمان سفر قیمت‌های متفاوتی انتظار شما را می‌کشند.به طور مثال : برای ۳ شب و ۴ روز هزینه ها بین ۹۰۰ هزار تومان تا ۱۷ میلیون تومان متغیر است.

قیمت سفر به دبی با تور  دریایی: بسته به آژانس مسافرتی، هتل و اتاق مورد نظر قیمت‌های متفاوتی پیش روی شما قرار دارند.

به طور مثال :

با مراجعه به آژانس های مسارفتی تور سفر دریایی به دبی را تهیه کنید و اگر در شهر شما چنین توری یافت نمی شود، ابتدا خود را به شهرهای جنوبی برسانید و در آن جا تور های کشتی دبی را تهیه کنید. البته پی از حرکت، با تماس تلفنی از وجود چنین تورهایی در زمان مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

هزینه بلیت دو طرفه کشتی ها به همراه ویزا در حدود ۶۰۰ تا ۸۵۰ هزار تومان می باشد.

دبی یکی از مهم ترین شهرهای کشور امارات متحده عربی که در جنوب کشورمان ایران و در حاشیه ی خلیج فارس و در شبه جزیره ی عربستان قرار دارد. مساحت دبی ۴٬۱۱۴ کیلومتر مربع می باشد و حدود ۲۴۵۹۰۶۸ نفر جمعیت دارد که درصد بسیاری از آنرا جوان ها تشکیل می دهد و میانگین سنی آن ها ۲۷ سال است. دبی شهر کهنی نیست و در سال ۱۸۳۳ میلادی توسط شیخ مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم تاسیس شد.

هزینه تور دبی و امارات و برج خلیفه  بسیار بالا است به خاطر همین اکثر مردم دنبال تور دبی لحظه آخری و تور لحظه آخری امارات هستن چون هزینه ها خیلی کم تر می شود.

برای پیدا کردن تور لحظه آخری دبی با ما همراه باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازات

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی مهیاد افتخاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *