خانه » تور ها » تور لحظه آخری آذربایجان » تور لحظه آخری لریک

تور لحظه آخری لریک

تور لریک از جمله تورهایی است که در میان علاقه مندان به طبیعت جایگاه بسیار خاص و ویژه ای دارد. از تور لحظه آخری لریک می توان به عنوان یکی از زیباترین تورهای جهان نام برد. طبیعت زیبا و چشم نواز  لریک، جنگل ها و کوه های بی نظیرش، جاذبه ها و آثار تاریخی، طبیعی و توریستی دیدنی این شهر در کنار آب و هوای منحصر به فردش همه دست به دست هم داده اند تا این منطقه به یک منطقه توریست پذیر در کشور آذربایجان تبدیل شود و هرساله مسافران و توریست هایی زیادی از سر تا سر جهان این تور را به عنوان تور انتخابی خود برگزینند.

شهر زیبا و تماشایی لریک در نزدیکی در کشور ایران، در خاک کشور آذربایجان قرار گرفته است و با شهرهای استان گیلان به خصوص آستارا همسایه است. بدون شک زیبایی های منطقه حیران ایران بر هیچ کس پوشیده نیست، لریک نیز که در همان منطقه قرار گرفته دارای طبیعتی بی نظیر و آب و هوایی عالی می باشد که به اعتقاد خیلی ها این منطقه نقاشی خدا است. تور لحظه آخری لریک برای کسانی که به دنبال طبیعتی بکر و دل نواز هستند می تواند بهترین گزینه باشد.
زیبایی تور لریک به حدی است که خیلی ها معتقدند در این شهر می توان آسمان را با دست لمس کرد. همچنین علاوه بر این مناطق سر سبز و گردشگری لریک، آب درمانی هایی نیز در این شهر به چشم می خورد که خاصیت درمانی زیادی برای این آب درمانی ها ذکر شده و خیلی ها ترجیح می دهند برای درمان به سراغ این چشمه های آب گرم بروند.

از دیگر ویژگی های این منطقه می توان به حضور حیوانات مختلف در جنگل های آن اشاره کرد. رودخانه ای زیبا در این شهر وجود دارد که در امتداد آن و در داخل  جنگل‌های تور لریک حیواناتی نظیر  گراز وحشی، خرگوش، روباه، اردک و سیاه خروس وجود داردند و در عمق جنگل نیز منطقه ای حفاظت شده ایجاد کردند  که محل زندگی گربه ‌سانان نادری مثل پلنگ و گربه‌ی وحشی است.

یک نکته قابل توجهی درباره شهر لریک وجود دارد و آن عمر بالای مردم این منطقه است. از مردم لریک به عنوان مسن ترین انسان های زمین یاد می کنند و امید به زندگی در این شهر بسیار بالاست. علت این امر آب و هوای خوب این منطقه و تغذیه مناسب مردم لریک بیان شده است.

آثار و جاذبه های تور لحظه آخری لریک
در تور زیبای لریک جاذبه های گردشکری فراوانی وجود دارد که باعث جذب توریست های فروانی به این تور به خصوص از کشور ایران می شوند. طبیعت فوق العاده و چشم نواز این شهر نقطه عطف این تور محسوب می شود‌. همچنین چشمه های آب گرم تور لریک به حدی مهم و مشهور هستند که توریست های خارجی زیادی به خاطر آن ها به این شهر مرزی زیبا سفر می کنند. این چشمه های آب گرم خاصیت درمانی فراوانی دارد و خیلی ها علاوه بر هدف گردشگری با هدف درمانی با این تور سفر می کنند تا از چشمه های آب گرم آن استفاده کنند.

علاوه بر این در تور لریک  آثار تاریخی زیبا و جذابی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به غار عصر حجر گیز یوردو با  کتیبه های سنگی در کوه های اروند، مجسمه قوچ، قیز قالاسی ( قلعه دختر)، سنگ گورهای عجیب، اوغلان قالاسی ( قلعه پسر) و توربه ( مقبره) و قبرستان قزلباش اشاره کرد.

با انتخاب تور لحظه آخری لریک یک تجربه فوق العاده و فراموش نشدنی به تجربیات خود اضافه کنید.