خانه » تور ها » تور لحظه آخری آمریکا » تور لحظه آخری آرژانتین

تور لحظه آخری آرژانتین

تور آرژانتین یکی از تورهای شناخته شده آمریکای جنوبی است که زیبایی ها و ویژگی های خاص خودش را دارد. سفر با تور لحظه آخری آرژانتین و دیدن ویژگی های خاص این کشور از نزدیک، برای مردم قاره های دیگر بسیار هیجان انگیز است. اگر شما هم دوست دارید یک تور عالی و به یاد ماندنی تجربه کنید، تور آرژانتین می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. فرهنگ و محیط کشور آرژانتین تفاوت بسیار زیادی با فرهنگ و محیط ما دارد و همین عامل می تواند برای گردشگران و توریست های ایرانی جذاب باشد. در ادامه بیش تر با این تور و ویژگی های آن آشنا می شویم‌.

 

آشنایی مختصر با تور لحظه آخری آرژانتین

کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی قرار گرفته و یکی از کشورهای پرجمعیت جهان محسوب می شود. پایتخت این کشور شهر بوئنوس آیرس است و از نظر بزرگی نیز مساحت زیادی دارد.

در تاریخ آمده است در سال هزار و پونصد و شانزده میلادی مهاجمانی که متعلق به  اقوام اسپانیایی بودند وارد سرزمین آرژانتین شدند. این اقوام شایعه ای شنیده بودند که طبق آن کوه های نقره در این سرزمین وجود دارد. به همین دلیل شروع به جستجوی این کوه ها کردند تا بتوانند نقره پیدا کنند. نام آرژانتین نیز بر اساس همین اتفاق بر روی این سرزمین گذاشته شده و معنای آن نقره است.
نکته قابل توجهی که در مورد مردم آرژانتین وجود دارد این است که زبان رسمی آن ها نیز اسپانیایی است و از چهل و یک میلیون نفری که ساکن این کشور هستند حدود نود و هفت درصد اصالتی اروپایی دارند و از نوادگان مهاجران اروپایی و اسپانیایی هستند.
در همین چند قرن گذشته، کشور آرژانتین کنونی در استعمار کشور اسپانیا قرار داشت و تاریخ پر فراز و نشیبی تجربه کرده است . مردم این کشور برای به دست آوردن آزادی و استقلال دست به اعتراض و شورش زدند و بالاخره موفق شدند به کشوری مستقل تبدیل شوند.

جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری آرژانتین

کشور آرژانتین دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیبا و دیدنی است که برخی از آن ها بیش تر از بقیه مورد توجه توریست ها و گردشگران قرار گرفته است. در ادامه به معرفی چند مورد مهم از آثار و جاذبه های تور آرژانتین می پردازیم.

پارک ملی ایگواسو

یکی از زیباترین آثار و جاذبه های تور آرژانتین پارک ملی ایگواسو است که این پارک به دلیل وجود حیوانات کمیاب مشهور شده است و حیوانات نادر زیادی در این پارک زندگی می کنند. البته فقط حدود ۵۵ هزار هکتار این پارک در خاک آرژانتین قرار دارد و حدود ۱۷۰ هزار آن در کشور برزیل واقع شده است.

قبرستان ریکولتا

شاید تعجب کنید که یک قبرستان جاذبه گردشگری تور آرژانتین است اما این آرامگاه یک قبرستان عادی نیست و افراد مشهور زیادی در آن به خاک سپرده شدند. همچنین معماری بسیار زیبا و مجسمه های دیدنی آن برای توریست ها بسیار جذاب است.

ار دیگر آثار و جاذبه های مهم تور آرژانتین می توان به کاسا روسادا، میدان بزرگ یا پلازا دی مایو، سن تلمو، خیابان فلوریدا، نمایشگاه ماتادورها و پارک سوم فوریه اشاره کرد.
همچنین در تور آرژانتین می توانید به سراغ رستوران های مختلف این کشور بروید و غذاهای محلی آن را تست کنید.