خانه » تور ها » تور لحظه آخری آمریکا » تور لحظه آخری برزیل

تور لحظه آخری برزیل

برای کسانی که دوست دارند، سفری متفاوت تجربه کنند، تور لحظه آخری برزیل می تواند بهترین انتخاب باشد. طبیعت زیبا و دست نخورده برزیل، آب و هوای متنوع آن، آثار و جاذبه های تماشایی اش، فرهنگ متفاوت و  مردم بسیار جالب برزیل می توانند عاملی شوند تا سفری رویایی و متفاوت برای شما رقم بخورد. اما به دلیل موقعیت جغرافیایی که تور برزیل دارد، شما لازم است قبل از سفر اطلاعات ضروری درباره این تور کسب کنید تا اگر با تور لحظه آخری بزریل به این کشور سفر کردید، دچار مشکل نشوید. در ادامه به معرفی تور بزریل می پردازیم.

معرفی تور لحظه آخری بزریل

کشور بزریل یکی از بزرگ ترین کشورهای جهان محسوب می شود و قسمت های زیادی از سواحل شرقی آمریکای جنوبی و قسمت های مرکزی این قاره را در اختیار دارد. اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، سورینان، گویان همسایه های بزریل هستند. اگر بخواهیم دقیق تر اشاره کنیم از سمت جنوب با کشور اروگوئه،  از جنوب غربی با آرژانتین، از غرب  با بولیوی و پرو از شمال شرقی با کلمبیا و از شمال نیز با ونزوئلا و سورینام و گویان مرز مشترک دارد.

کشور بزریل نسبت به بیش تر کشورها، کشوری متفاوت محسوب می شود که  عواملی مثل  مساحت، آب و هوا و منابع طبیعی غنی باعث تمایز این کشور از دیگر کشورها شده است. پس از کشورهای روسیه، کانادا، چین و آمریکا، کشور برزیل وسیع ترین کشور جهان محسوب می شود‌ و مساحتی در حدود هشت میلیون و پانصد و یازده هزار و نهصد و شصت و پنج کیلومتر مربع دارد. البته بخش از این مساحت شامل آب ها می شود.

شرایط اقلیمی برزیل

کشور برزیل به دلیل مساحت زیادش، شرایط اقلیمی متفاوتی در خود جای داده و تنوع فراوانی دارد. شما در این کشور می توانید تپه‌ها، کوهها، جلگه‌های پست کوه‌هاو زمینهای بایر فراوانی مشاهده کنید.  همچنین  رود آمازون که بزرگ ترین و پر آب ‌ترین رود دنیا محسوب می شود و  دومین رود طویل جهان است، در این کشور قرار دارد.
از نظر شرایط آب و هوایی  نیز انواع مختلف آب و هوا می توان در تور برزیل مشاهده کرد که   عمده آن ها شرایط گرمسیری می باشد.

آثار و جاذبه گردشگری تور لحظه آخری برزیل

در تور برزیل جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیبا و چشم گیری وجود دارد که با چند مورد مهم از این جاذبه ها به صورت مختصر آشنا می شویم.

آبشار ایگواسو

یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری تور برزیل آبشار ایگواسو است که در مرز برزیل و آرژانتین قرار گرفته است و زیبایی منحصر به فردی دارد که چشم هر ببیننده ای را ساعت ها به خود مجذوب می کند. این آبشار شهرت جهانی داشته و از مهم ترین جاذبه های تور لحظه آخری برزیل به حساب می آید.

 

جنگل های آمازون

بدون شک همه تورست ها از هر جای دنیا که بخواهند به برزیل سفر کنند ببا جنگل های آمازون آشنا هستند و دوست دارند سری به این جنگل بزنند و در حد امکان از آن بازدید کنند. جنگل های آمازون از جمله  شاهکارهای طبیعی است که مساحت زیادی از آن در خاک برزیل واقع شده است و به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد و رودخانه و یرسبزی تماشایی از جمله مکان های محبوب توریست ها محسوب می شود. بهترین راه برای بازید از این جنگل ها در تور بزریل، همراه شدن با تورهای محلی است که گردش در این جنگل ها را امکان پذیر می کنند.

مجسمه مسیح منجی

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری تور برزیل در پارک ملی برزیل در شهر ریودژانیرو قرار گرفته است و از آن به عنوان یکی از  غول پیکرترین و مشهورترین مجسمه های دنیا یاد می کنند و  مجسمه مسیح منجی نام دارد. از این مجسمه بزرگ و غول پیکر به عنوان نماد کشور برزیل یاد می کنند برای این که ساخت این مجسمه تکمیل شود حدود نه سال زمان برده است. این مجسمه که مورد علاقه توریست های جهان قرار گرفته، در فاصله ۷۰۰ متری از زمین واقع شده و از  فاصله دور نیز می توان آن را دید و قابل تشخیص است.

 

در تور برزیل جاذبه ها و آثار تورییتس  تفریحی دیگری نیز وجود دارد که با انتخاب تور لحظه آخری برزیل می توانید از نزدیک آن ها را مشاهده کنید و لذت ببرید