خانه » تور ها » تور لحظه آخری اروپا » تور لحظه آخری اسپانیا

تور لحظه آخری اسپانیا

یکی از جذاب ترین و زیباترین تورهای اروپا، تور اسپانیا است.

به دلیل ویژگی های کم نظیری که در تور لحظه آخری اسپانیا به چشم می خورد، هر ساله مسافران زیادی از شرق و غرب جهان دوست دارند برای گذراندن اوقات فراغت خود به بهترین شکل به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنند و جاذبه های تماشایی تور اسپانیا را از نزدیک ببینند.

آشنایی با کشور اسپانیا

کشور اسپانیا از زیباترین کشورهای غربی محسوب می شود که در شبه جزیره ایبری قرار گرفته است. اگر بخواهیم به موقعیت جغرافیایی این کشور دقیق تر اشاره کنیم، اسپانیا  در جنوب غربی اروپا قرار دارد. کشور اسپانیا از شمال به دریای کانتابریا، از جنوب و شرق به دریایی مدیترانه و از غرب به اقیانوس اطلس محدود می شود و پایتخت آن شهر زیبا مادرید است.
مساحت این کشور چیزی در حدود   ۵۰۴،۷۸۲ کیلومتر مربع می باشد و  بزرگترین کشور شبه جزیره ایبری به حساب می آید.  علاوه بر این ها، کشور اسپانیا با کشور های پرتغال و فرانسه همسایه است.

 


آب و هوای تور اسپانیا

سالانه میلیون ها گردشگر تور لحظه آخری اسپانیا را به عنوان تور مسافرتی خود انتخاب می کنند؛ یکی از مهم ترین عوامل جذب توریست به تور اسپانیا، آب و هوای این کشور است. اسپانیا از جمله کشورهایی است که در هر فصل از سال می توانید به این کشور سفر کنید. آب و هوا در اسپانیا متغیر است و در هر منطقه از این کشور آب و هوای خاصی جریان دارد. در قسمت هایی می توانید  آب و هوای مدیترانه ای مشاهده کنید و در قسمت های دیگر آب و هوای کوهستانی یا اقیانوسی دیده می شود. بخشی از اسپانیا نیز تابستان های خنک و زمستان های سردی دارد.

 

جاذبه های گردشگری تور لحظه اسپانیا

تور اسپانیا دارای مناطق گردشگری فراوانی است که سالیانه میلیون ها توریست و مسافر را از قاره های مختلف به خود جذب می کند. مسافران تور اسپانیا می توانند تجربیات مختلفی را در این تور به دست بیاورند. مثلا اگر طرفدار  سواحل آفتابی هستید یا دلتان  فستیوال های رنگارنگ می خواهد،  یا می خواهید مراکز خرید فوق العاده و آثار تاریخی کهن فراموش نشدنی را از نزدیک تماشا کنید، تور اسپانیا می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. و سفری به یاد ماندنی در این کشور  تجربه کنید.

شهر مادرید از جمله مهم ترین شهرهای کشور اسپانیا و پایتخت این کشور است که دارای مناطق گردشگری زیادی می باشد. از جمله ویژگی های تور مادرید می توان به خیابان های عریض و پر از جمعیت آن اشاره کرد. این شهر پر از جاذبه های فرهنگی و پارک های بسیار زیبا و دیدنی است. در تور مادرید می توانید موزه ها و جاذبه های تاریخی زیادی را از نزدیک تماشا کنید. موزه پرادو با شهرت جهانی اش و موزه باستانی شناسی از جمله مهم ترین موزه های پاتخت اسپانیا هستند. کاخ سلطنتی، دروازه خورشید، میدان اصلی و مرکز هنری ملکه صوفیا از دیگر جاذبه های گردشگری تور اسپانیا در شهر مادرید هستند.

 

بارسلونا دومین شهر بزرگ کشور اسپانبا دارای شهرت جهانی است و در در شمال شرق این کشور کنار دریای مدیترانه قرار دارد. از جمله مهم ترین ویژگی شهر بارسلونا، معماری خاص و قابل توجه این شهر است که باعث جذب گردشگران و توریست های زیادی به این شهر می شود. علاوه بر  زیبایی ها و معماری های خاصی که در این شهر وجود دارد، آب و هواو سواحل این شهر نیز از دیگر عوامل جذب گردشگر می شود. اگر با تور اسپانیا به شهر بارسلونا آن سفر کردید می توانید سری به پارک گوئل، کلیسای ساگرادا فامیلیا، خانه کاسا میلا، منطقه گوتیک و پارک مون جوییک و ساحل بارسولنتا بزنید و سفری رویایی تجربه کنید.