خانه » تور ها » تور لحظه آخری اروپا » تور لحظه آخری بلاروس

تور لحظه آخری بلاروس

تور بلاروس یکی از تورهای زیبای اروپا است که به کشور تالاب و باتلاق معروف است. مناظر طبیعی بسیار زیبا و دیدنی که در کشور بلاروس وجود دارد و پر از شگفتی است باعث جذب توریست ها و مسافران زیادی به این تور می شود و بسیاری از مسافران ترجیح می دهند تور لحظه آخری بلاروس را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند و به این کشور زیبا سفر کنند.

آشنایی با ویژگی های تور لحظه آخری بلاروس

کشور زیبای بلاروس که به آن جمهوری روسیه سفید نیز می گویند در شمال شرقی اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر مینسک است. همسایگان کشور بلاروس شامل کشورهای لیتوانی، لتونی، اوکراین، روسیه و لهستان می شود و این کشور از سمت شمال غرب با لیتوانی و لتونی، از سمت غرب با لهستان، از جنوب غرب با اوکراین و از شرق با روسیه هم مرز است. اگر تاریخ را ورق بزنیم متوجه می شویم که این کشور تا همین چند سال اخیر، کشوری مستقل نبود و همیشه قسمتی از سرزمین و کشورهای دیگر به حساب می آمد و در سال ۱۹۲۲ تبدیل به یک جمهوری در اتحاد شوروی شد و به آن بلاروسیه می گفتند. و بالاخره در سال ۱۹۹۱ پس از فروپاشی شوروی، استقلال خود را به طور رسمی اعلام کرد. به همین دلیل می توان گفت از تاریخ استقلال و تشکیل این کشور، زمان زیادی نگذشته و کشور نوپایی است.

کشور بلاروس حدود نه میلیون جمعیت دارد و از نظر مساحت در جایگاه سیزدهم اروپا قرار گرفته است وو مساحتی بالغ بر دویست و هفت هزار و ششصد کیلومتر مربع دارد.

آب و هوای تور کشور بلاروس

بلاروس دارای آب و هوای معتدل است. به طور کلی این کشور زمستان های مرطوب دارد و زمستان های آن خیلی سرد نیست و تابستانهای بلاروس نیز گرم و مرطوب گزارش شده است. البته در برخی مناطق این کشور زمستان های سرد و تابستان های خنک جریان دارد. نکته قابل توجهی که در مورد این کشور وجود دارد، دریاچه های فراوان آن است که در حدود جند هزار دریاچه دارد که زیبایی منحصر به فردی به این کشور بخشیده اند. توریست ها و مسافران تور لحظه آخری بلاروس از دیدن این حجم تعدد دریاچه ها و باتلاق ها و همچنین طبیعت بسیار زیبا و تماشایی این کشور به وجد می آیند.

آثار و جاذبه های گردشگری تور بلاروس
تور لحظه آخری بلاروس دارای مناطق گردشگری  و تفریحی فراوانی است. اگر با این تور زیبا همراه شوید می توانید قلعه ها، موزه ها، پارک های جنگلی ، دریاچه ها، میدان ها و کلیساهای تماشایی و دیدنی زیادی را از نزدیک ببینید. در ادامه به معرفی چند مورد از این مناطق گردشگری می پردازیم.

پارک پیروزی
از پارک زیبایی پیروزی به عنوان یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری بلاروس یاد می کنند. پارک تماشایی پیروزی به خاطر مناظر سر سبز، وسایل سرگرمی و زیبایی هایی که دارد میزبان توریست ها و گردشگران فراوانی است.

قلعه برست
این قلعه در نزدیکی موزه راه آهن برست قرار دارد و قدمت آن به قرن نوزدهم بر می گردد. از این قلعه زیبا به عنوان یکی از آثار و جاذبه های به جا مانده از جنگ یاد می کنند که در قرن گذشته نقش مهمی در جنگ ها ایفا کرده است‌ در این مکان می توانید تعدادی لوح آموزش جنگی ببینید.

موزه راه آهن برست
تور بلاروس دارای موزه های منحصر به فرد زیادی است که توریست های سر تا سر جهان دوست دارند این موزه ها را از نزدیک ببینند. موزه راه آهن برست یکی از این موزه هاست که از آن  به عنوان یکی از غیر معمول ترین موزه ها یاد می کنند. شما در این مکان می توانید انواع قطارها و لوکوموتیو ها را ببینید.

علاوه بر این ها، آثار و جاذبه های گردشگری دیگری نیز در تور بلاروس وجود دارند که می توانند سفری فراموش نشدنی برای شما رقم بزنند.