خانه » تور ها » تور لحظه آخری اروپا » تور لحظه آخری سوئیس

تور لحظه آخری سوئیس

یکی از زیباترین تورهای اروپا که سالانه مسافران و توریست های زیادی را جذب زیبایی هایش می کند، تور لحظه آخری سوئیس است. کشور تماشایی سوئیس به دلیل ویژگی های منحصر به فردش از جمله طبیعت بکر و چشم نواز، رشته کوه های آلپ ، پارک های زیبا، دریاچه ژنو و آثار و جاذبه های گردشگری فراوانش، به یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین تورهای اروپا و جهان تبدیل شده است و شهرت جهانی دارد. در ادامه به معرفی موقعیت جغرافی و چاذبه های گردشگری تور لحظه آخری سوئیس می پردازیم و  بیش تر با تور سوئیس آشنا خواهیم شد.

موقعیت جغرافیایی کشور سوئیس
نام رسمی کشور سوئیس، کنفدراسیون سوئیس است و در غرب قاره اروپا قرار  گرفته است. همسایگان این کشور شامل آلمان، اتریش، لیختنشتاین، فرانسه و ایتالیا می باشد. که اگر بخواهیگ به صورت دقیق تر موقعیت مکانی همسایه های سوئیس را بررسی کنیم،  کشور آلمان در شمال، کشور اتریش و لیختنشتاین در شرق، ایتالیا در جنوب و فرانسه در غرب سوئیس قرار گرفته اند. مساحت کشور سوئیس زیاد نیست و کشور کوچکی محسوب می شود و  مساحتی در حدود چهل و یک هزار کیلومتر دارد. جمعیت این کشور نیز حدود هفت و نیم میلیون بر آورد شده است.

از نظر مناطق جغرافیایی سوئیس را می توان  به‌ طور کلی به سه منطقه  تقسیم کرد که شامل کوه‌ های آلپ سوئیس، ناحیه میتلاند یا فلات سوئیس و کوه‌های ژورا می شود. کوه های ژورا در شمال‌ غربی این کشور و نزدیکی مرز  و فرانسه واقع شده است.

آب و هوای تور لحظه آخری سوئیس

به طور دقیق نمی توان یک نوع آب و هوا برای کشور سوئیس در نظر گرفت چون آب و هوا در یک منطقه نسبت به منطقه دیگر متفاوت است اما به دلیل این که کشور سوئیس تقریبا کشور کوهستانی محسوب می شود،  آب و هوای غالب آن معتدل کوهستانی  است و باران های زیادی نیز در این کشور به چشم می خورد ودر اکثر مواقع هوا ابری و بارانی است. پس اگر تصمیم به سفر با تور لحظه آخری سوئیس دارید حتما لباس برای هوای بارانی با خود به همراه داشته باشید. البته طبق تجربیاتی که توریست های تور سوئیس دارند،  بهترین فصل سفر به این کشور از اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر شهریور ماه می باشد. البته شایان ذکر است این تور پاییز کوتاه، زیبا و فراموش نشدنی نیز دارد که می توانید خاطرات فوق العا ده و فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.

اطلاعات بیشتر درباره کشور سوئیس

شهر برن پایتخت کشور سوئیس است اما این کشور دو شهر جهانی مهمی به اسم های ژنوو و زوریخ  دارد که  قطب‌های اقتصادی این  کشور هستند. کشورسوئیس را می توان یکی از پولدارترین کشورهای جهان لقب داد و درآمد سالانه مردم این کشور نسبت به بیش تر کشورهای دیگر بسیار بالا است.
علاوه بر این ها سوئیس کشوری چند زبانه می باشد که  در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی ورومانش به طور رسمی مورد استفاده قرار می گیرند البته پنجاه درصد مردم به آلمانی صحبت می کنند.