خانه » تور ها » تور لحظه آخری اروپا » تور لحظه آخری فرانسه

تور لحظه آخری فرانسه

تور فرانسه را می توان در ردیف بهترین و پر طرفدارین تورهای جهان قرار داد. توریست ها و مسافران زیادی دوست دارند با تور لحظه آخری فرانسه به این کشور اروپایی و مدرن سفر کرده و از نزدیک آثار و جاذبه های تماشایی این کشور را مشاهده کنند. برج ایفل از جمله مهم ترین جاذبه توریستی کشور فرانسه است که روزانه باعث جذب گردشگران و توریست های بی شماری از سر تا سر جهان به تور لحظه آخری فرانسه می شود. بدون شک هر گردشگری دوست دارد تا برج ایفل را از نزدیک ببیند. البته تور فرانسه علاوه بر برج ایفل، آثار و جاذبه های فرهنگی، تاریخی، هنری و تفریحی زیادی در دل خود نهفته است. در ادامه به معرفی کشور زیبای فرانسه می پردازم.

آشنایی با تور لحظه آخری فرانسه

جمهوری فرانسه کشوری در غرب اروپا است که از آن به عنوان بزرگ ترین کشور اروپای غربی یاد می کنند و پایتخت این کشور شهر زیبا و تماشایی پاریس است. همچنین این کشور سومین کشور بزرگ قاره سر سبز اروپا محسوب می شود. کشور مدرن فرانسه مساحتی در حدود پانصد و پنجاه هزار کیلومتر مربع دارد و با کشورهای بلژیک، آلمان، ایتالیا، اسپایا و سوئیس مرز مشترک دارد. شکل کشور فرانسه بر روی نقشه شبیه شش ضلعی است.

یکی از مهم ترین ویژگی های کشور فرانسه تنوع بالای آن در وضعیت جغرافیایی است زیرا این کشور دارای دشتها، کوهستانهای قدیمی، سلسله جبال کوههای مرتفع، جلگه ها، ساحلهای اقیانوسی و مدیترانه‌ای می باشد. همچنین جزیره ی کوچک کورسیکارا در کشور فرانسه قرار گرفته است

از دیگر نکات قابل توجه که می توان درباره کشور فرانسه گفت می توان به قدرت سیاسی و اقتصادی این کشور اشاره کرد. فرانسه یکی از کشورهای تاثیرگزار در دنیا است و یکی از اعضای اتحادیه اروپا، گروه جی هشت، شورای امنیت و سازمان ملل متحد به شمار می رود و دارای حق وتو می باشد.