خانه » تور ها » تور لحظه آخری اروپا » تور لحظه آخری کرواسی

تور لحظه آخری کرواسی

تور کرواسی یکی از زیباترین تورهای اروپایی است که از تورهای محبوب این قاره و حتی جهان به حساب می آید. تور لحظه آخری کرواسی داری ویژگی هایی است که باعث محبوبیت این تور شده که از جمله آن ها می توان به طبیعت فوق العاده و تماشایی این کشور، جزایر بی نظیر و شگفت انگیز آن، غذاهای دریایی بسیار لذیذ و خوشمزه، آثار و جاذبه های فروان فرهنگی، تاریخی و هنری ناب، هتل هایی با امکانات عالی  و سرگرمی ها و تفریحات هیجان انگیزش اشاره کرد. این عوامل دست به دست هم داده تا مسافران و گردشگران زیادی از سر تا سر جهان جذب تور لحظه آخری کراواسی شوند و این کشور دیدنی را به یک مقصد توریستی و گردشگری برتر تبدیل کنند.

 

آشنایی مختصر با تور لحظه آخری کرواسی

کشور کرواسی یکی از کشورهای منطقه بالکان است و در منطقه جنوب غربی اروپا قرار دارد. همسایگان کشور کرواسی شامل مجارستان، اسلوونی، بوسنی، مونته نگرو و صربستان می شود که از سمت شمال با مجارستان و اسلوونی، از شرق با بوسنی از جنوب با مونته نگرو و از سمت شمال شرقی نیز با صربستان هم مرز است. از جمله مهم ترین ویژگی های این کشور می توان به سر سبز بودن آن اشاره کرد که حدود یک سوم این کشور را جنگل تشکیل می دهد.

آب و هوا از جمله موضوعات مهمی است که قبل از سفر به هر کشوری باید در مورد آن اطلاعات کسب کنید. کسانی که قصد سفر با تور لحظه آخری کرواسی را دارند، آب و هوای این کشور می تواند قابل توجه باشد. آب و هوای غالب تور کرواسی شامل  آب و هوای معتدل و قاره ای می باشد البته در مناطق مختلف آب و هوای گوناگی جریان دارد. در منطقه مرکزی و مرتفع آن دارای آب و هوای کوهستانی است و قسمت های ساحلی دریای آدیراتیک که هم مرز با ساحل کرواسی هستند، از  آب و هوای بسیار خوب  و معتدل مدیترانه ای تشکیل می شود. بهترین فصل برای سفر به کشور کرواسی می تواند فصل بهار و پاییز باشد.