خانه » تور ها » تور لحظه آخری امارات

تور لحظه آخری امارات

یکی از تورهای کوچک اما محبوب قاره آسیا، تور امارات است که در جنوب خلیح فارس قرار دارد و به دلیل امکانات فراوان تفریحی و گردشگری اش، مورد توجه توریست های سر تا سر جهان قرار گرفته که به دنبال یک تور با امکانات و مدرن هستند و بدون شک تور لحظه آخری امارات می تواند بهترین امکانات را برای گردشگران خود فراهم سازد.

تور امارات در سال های اخیر پیشرفت های زیای داشته و به دلیل جذب سرمایه داران خارجی و همچنین سرمایه گذاران پولدار عرب تبدیل به یک منطقه گردشگری زیبا با برج ها و جاذبه های گردشگری پیشرفته شده است.

کشور کوچک و مدرن امارات متحده از مهم ترین ذخایر نفت دنیاست و جزو کشورهای بسیار ثروتمند دنیا محسوب می شود. این کشور با جمعیت حدود پنچ و نیم میلیونی اش از هفت شیخ نشین کوچک تشکیل شده است. البته نکته قابل توجه درباره کشور امارات این است که قسمت های مرکزی و جنوبی آن بیابانی هستند و جمعیت کمی دارند و بیش تر جمعیت این کشور در قسمت شمالی ساکن هستند.

از میان تورهای امارات، تور لحظه آخری دبی طرفداران زیادی از اقصی نقاط جهان دارد. تور دبی تور محبوب توریست ها و گردشگران ایرانی نیز محسوب می شود و هرساله پذیرای مسافران ایرانی زیادی است. البته تور راس الخیمه نیز از تورهای مشهور و زیبای امارات می باشد.

در تور لحظه آخری امارات حجم آثار و جاذبه های تاریخی به حدی بالاست که با چند روز نمی توانید از تمام این جاذبه های تفریحی و گردشگری دیدن کنید. ما هر کدام از این آثار و جاذبه ها به حدی زیبا هستند که باعث ثبت خاطرات فراموش نشدنی برای شما خواهند شد.

از جمله ویژگی های آب و هوای تور امارات نیز می توان به بارش کم، هوایی گرم و آسمانی آبی اشاره کرد. به این نکته توجه داشته باشید که تابستان های این کشور بسیار گرم است و بهترین فصل برای سفر با این تور بین ماه های اکتبر و آوریل است.