خانه » تور ها » تور لحظه آخری امارات » تور لحظه آخری راس الخیمه

تور لحظه آخری راس الخیمه

شاید شما طرفدار یک سفرهیجان انگیز و بسیار خاص هستید. در این صورت بهتر است سراغ تور لحظه آخری راس الخیمه در امارات بروید و از تجربیات فراموش نشدنی آن غرق لذت شوید.

تور راس الخیمه در تور امارات قرار دارد و یکی از شیخ نشین های هفت گانه کشور ارامارت متحده عربی به حساب می آید. این شهر جمعیتی کمی دارد و مساحت آن نیز زیاد نیست اما بدون شک آثار و جاذبه های گردشگری و توریستی خاص آن مهم ترین عامل برای جذب تورست ها و مسافران کشورهای مختلف می باشد. در حقیقت جمعیت راس الخیمه حدود دویست و شثت و چهار هزار نفر و مساحت آن یک هزار و ششصد و هشتاد و چهار کیلومتر مربع است. این شهر که از دو جهت کنار کشور عمان قرار گرفته در قدیم با نام جلفار شناخته می شد. در سال های اخیر تور راس الخیمه پیشرفت زیادی داشته و در آن هتل ها و اقامت گاه های بسیار با کیفیت عالی ساخته اند. همچنین در نزدیکی این شهر نیز جزایر مصنوعی وجود دارد که مورد توجه قرار گرفته اند.

از جمله ویژگی های تور لحظه آخری راس الخیمه می توان به این اشاره کرد که راس الخیمه در شمال کشور امارات قراار گرفته و به دلیل نزدیکی اش به آب های زیر زمینی کوه های عمان، خاک آن بیش ترین حاصلخیزی و  باروری را در امارات دارد. علاوه بر این بارندگی نیز در این شهر زیاد است که همه عوامل دست به دست هم دادند تا این شهر دارای سرسبزی زیبایی باشد. همچنین از دیگر ویژگی های تور راس الخیمه می توان به کوه های زیبا و بیابان های ماسه ای تماشایی اشاره داشت. مهم تر از همه این ها باید بگوییم طولانی ترین زیپ لاین جهان نیز در تور لحظه آخری راس الخیمه قرار دارد و از جمله جاذبه های توریستی و تفریحی آن به شمار می آید که باعث جذب گردشگران زیادی از سر تا سر جهان به این تور می شود.