خانه » تور ها » تور لحظه آخری اندونزی

تور لحظه آخری اندونزی

تور اندونزی در قاره آسیا قرار دارد و یکی از تورهای مورد علاقه توریست های سراسر جهان است. تور دارای زیبایی ها و مناطق شگفت انگیز زیادی می باشد که در کم تر توان این زیبایی ها و شگفتی ها را یافت. اگر دنبال یک سفر فراموش نشدنی هستید، تور اندونزی بدون شک یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

کشور اندونزی در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و یکی از زیباترین و پرجمعیت ترین کشورهای این قاره و حتی جهان محسوب می شود. بر اساس آمار جمعیت کشور اندونزی تقریبا ۲۵۰ میلیون نفر است که به این ترتیب این کشور چهارمین کشور پرجمعیت به حساب می آید.

اگر قصد سفر با تور لحظه آخری اندونزی را دارید بهتر است بدانید این کشور یک مجمع الجزایر است و حدود سیزده هزار و پانصد جزیره در اندونزی وجود دارد. البته تمام این جزایر قابل سکونت نیستند و فقط در شش هزار جزیره آن امکان سکونت وجود دارد.

تور اندونزی می تواند یک سفر هیجان انگیز و فراموش نشدنی برای شما باشد. توریست های زیادی از سر تا سر جهان دوست دارند تور لحظه آخری اندونزی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند و دیدنی های این کشور را از نزدیک ببینند زیرا تور اندونزی طبیعت فوق العاده زیبا و دیدنی به همراه جاذبه های تاریخی و معماری تماشایی دارد.

از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری تور اندونزی می توان به راجا آمپات، پارک ملی تانجانگ پوتینگ، جزیره فلورس، تروجالند، بوکیت لاوانگ، پارک ملی برومو تنگر سیمرو، پارک ملی کومودو، یوگیاکارتا و لومبوک اشاره کرد.

اما بهتر است بدانید بهترین مکان تفریحی و گردشگری تور لحظه آخری اندونزی که هر ساله توریست ها و مسافران زیادی از سر تا سر جهان جذب زیبایی های خود می کند و مرکز گردشگری تور اندونزی به حساب می آید، تور بالی این کشور است که در نوع خود یک منطقه کم نظیر و تماشایی محسوب می شود.