خانه » تور ها » تور لحظه آخری اندونزی » تور لحظه آخری بالی

تور لحظه آخری بالی

تور بالی یکی از زیباترین و جذاب ترین تورهای جهان است که  می تواند یک سفر فراموش نشدنی برای شما باشد. مردم سر تا سر جهان دوست دارند یک بار هم که شده به جزیره زیبا و دیدنی بالی سفر کنند و این مکان تماشایی را از نزدیک ببینند. هر ساله توریست های زیادی به دلیل چشم اندازهای زیبای جزیره بالی و همچنین جشنواره ها و فستیوال هایی که در این مکان برگزار می شود، تور لحظه آخری بالی را انتخاب کرده و به این مکان رویایی سفر می کنند. فستیوال های زیادی از جمله با موضوعات مذهبی، فرهنگی و تفریحی در تور بالی برگزار می شود که جزو جاذبه های گردشگری این تور به حساب می آید. در ادامه بیش تر با تور لحظه آخری بالی آشنا خواهیم شد.

آشنایی با تور بالی
جزیره بالی که به آن جزیره خدایان یا بهشت می گویند، زیباترین منطقه گردشگری کشور اندونزی به شمار می آید. کشور اندونزی جزایر زیادی در دل خود جای داده اما جزیره بالی در میان همه آن ها مثل نگینی می درخشد. از جمله ویژگی هایی که باعث شده تور لحظه آخری بالی از دیگر مناطق اندونزی متمایز باشد، طبیعت زیبا و سرسبز آن، و گونه های دریایی متنوع و صخره های مرجانی است. زیبایی های جزیره بالی به حدی زیاد است که هر توریست و بیننده ای را محسور زیبایی خود می کند.

 

ویژگی های تور لحظه آخری بالی

تور بالی دارای آب و هوای بسیار خاص و جالبی است که این نوع آب و هوا حاصل متصل شدن  دو اقیانوس آرام و هند توسط این جزیره می باشد.
آثار، جاذبه ها، زیبایی ها و تفریحات بالی به حدی است که این منطقه را تبدیل به یکی از مهم ترین مقاصدردشگری دنیا کرده است.
مساحت جزیره بالی چیزی در حدود پنج هزار و ششصت و بیست کیلومتر مربع است که حدود سه میلیون نفر در این منطقه سکونت می کنند. بیش تر ساکنان این جزیره اندونزیایی هستند اما در سال های اخیر و با گسترش صنعت گردشگری در این منطقه، افرادی از اروپا و استرالیا نیز در این منطقه ساکن شدند.
در تور بالی مناطق گوناگونی وجود دارد که از جمله معروف ترین آن ها می توان به کوتا و اوبود اشاره کرد.
علاوه بر این ها جزیره بالی زمین های بسیار حاصل خیزی دارد و از سرسبزی قابل توجهی برخوردار است و کشت برنج و مزارع پلکانی برنج  آن شهرت جهانی دارند.

جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری بالی

در تور بالی، حاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که ما در ادامه به معرفی چند مورد مهم این تور می  پردازیم.

جنگل میمون اوبود

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تور اندونزی در بالی، جنگل میمون اوبود این تور است که می تواند یک تجریه فراموش نشدنی برای شما باشد. گونه های مختلف جانوری در این جنگل حفاظت شده وجود دارند که میمون های بانمک و بازیگوش این جنگل می توانند سر شما را گرم کنند. مدیریت خوب، موقعیت مکانی عالی و جاذبه های فراموش نشدنی این جنگل بدون شک برای شما جذاب خواهد بود.

مرکز هنر اوبود بالی

اگر اهل خرید پوشاک های زیبا و صنایع دستی و سنتی هستید، مرکز هنر اوبود در تور بالی می تواند بهترین گزینه برای شما محسوب شود. در این مرکز شما می توانید روسری، شال های زیبا و پشمی، صنایع دستی، تی شرت های زیبا و جذاب و سوغاتی های زیبای دیگری بخرید و دست پر از این مکان بازگردید.

پارک سافاری بالی

یکی از محبوب ترین پارک های تور بالی پارک سافاری است که در حال حاضر مقصد توریست های فراوانیست که علاقه مند به محیط زیست و حیوانات هستند. در این مکان شما می توانید از نزدیک نمایش فیل ها، کوسه ها، اورانگوتان ها و حیوانات دیگر را مشاهده کنید و از شهربازی و دیگر امکانات رفاهی و تفریحی این مکان لذت کافی ببرید.