خانه » تور ها » تور لحظه آخری تایلند

تور لحظه آخری تایلند

یکی از تورهای دیدنی قاره آسیا، تور تایلند است که در جنوب شرق آسیا قرار دارد.
این تور به دلیل ویژگی هایی که دارد، سالانه توریست های زیادی را با تور لحظه آخری تایلند به این کشور جذب می کند. جاذبه های طبیعی زیبا در کنار آثار تاریخی، معماری و تفریحی فوق العاده تور تایلند باعث شده این تور تبدیل به یک مقصد گردشگری پر طرفدار شود.

کشور تایلند  حکومت پادشاهی دارد و همان طور که در بالا ذکر شد، در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و پایتخت  آن شهر بانکوک است. تور بانکوک که از زیباترین و محبوب ترین تورهای تایلند محسوب می شود علاوه بر این که پایتخت تایلند می باشد، پر جمعیت ترین و مهم ترین شهر این کشور نیز به حساب می آید و به خاطر آثار و  جاذبه های فراوانش یکی از اصلی ترین انتخاب توریست های خارجی است.

کشور تایلند مساحتی در حدود ۵۱۴۰۰۰ کیلومتر مربع دارد و نام قبلی آن سیام بوده است که در سال ۱۹۴۹ به تایلند تغییر کرد.
همچنین همسایه های تور تایلند شامل هند و چین، مالزی، میانمار، لائوس و کامبوج هستند و نکته قابل توجه درباره این کشور که باعث افزایش اعتبار آن می شود این است که  تنها راه ارتباط زمینی دو کشور مالزی و سنگاپور با دیگر کشورهای آسیایی به حساب می آید.


اگر قصد انتخاب تور لحظه آخری تایلند را دارید بهتر است بدانید این تور دارای مقاصد گردشگری بسیار عالی و خوبی می باشد که هر کدام از آن ها می توانند یک سفر رویایی برای شما رقم بزنند. از جمله مهم ترین مقاصد گردشگری  تایلند می توان به تور بانکوک، تور پوکت، تور پاتایا، تور سامویی و تور کرابی اشاره کرد.

علاوه بر این ها بهتر است بدانید تایلند دارای آب و هوایی نسبتا گرم است و برخی فصل ها آن دارای گرمایی طاقت فرسا است و بهترین فصل سال در زمان سرما بین ماه های نوامبر و فوریه است.

همچنین باران های تایلند نیز سیل آسا هستند که بیش تر در ماه آگوست مشاهده می شوند.