خانه » تور ها » تور لحظه آخری تایلند » تور لحظه آخری بانکوک

تور لحظه آخری بانکوک

یکی از پرطرفدارترین تورهای آسیا، تور بانکوک است.

شهر زیبای بانکوک مرکز کشور تایلند به حساب می آید و هر ساله میزبان توریست ها و گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان می باشد. بانکوک را با نام شهر فرشتگان نیز می شناسند و یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین شهرهای جهان به حساب می آید. از جمله ویژگی های تور لحظه آخری بانکوک می توان به آسمان خراش ها، هتل های با امکانات زیاد، مراکز خرید با اجناس عالی، رستوران های متنوع و جاذبه های گردشگری و تفریحی گوناگون و تماشایی اشاره کرد. همین عوامل دست به دست هم داده تا روزانه پروازهای خارجی زیادی از کشورهای مختلف در فرودگاه بین المللی شهر بانکوک فرود بیاید و توریست های فراوانی برای تفریح، تور لحظه آخری بانکوک را انتخاب کنند.

 

تاریخچه  بانکوک 

شهر بانکوک شهری قدیمی بوده و حوادث زیادی را از سر گذرانده است. این شهر تا قبل از سال ۱۷۸۰ یک منطقه کوچک به حساب می آمده و از اهمیت زیادی برخوردار نبوده است. اما از سال ۱۷۸۰ به بعد با انتخاب این شهر به عنوان پایتخت توسط پادشاه بودا، کار ساخت و ساز در این شهر آغاز شد. و بیش تر معابد قدیمی، قصرها و آثار تاریخی از این زمان به بعد ساخته شده اند. اما توسعه مدرن بانکوک به سال ۱۸۶۵ به بعد بر می گردد که رامای چهارم و سپس پسر او رامای پنجم  مشغول توسعه این شهر شدند و سنگفرش ها و خط راه آهن و … را ساختند.

در حال حاضر، تور بانکوک به دلیل این که ترکیبی از جلوه های شرقی و غربی است، بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار می گیرد. شما در این تور می توانید علاوه بر تماشای آسمان خراش ها و هتل های مجلل، مراکز خرید مدرن، معابد فراوان و بافت های سنتی را  نیز از نزدیک ببینید که هر کدام از آن ها زیبایی های مخصوص خودشان را دارند و گاهی زیبایی آن ها به حدی است که چشم ها را خیره می کند.

جاذبه های گردشگری تور بانکوک 

همان طور که در بالا اشاره کردیم، شما می توانید در تور لحظه آخری بانکوک جاذبه های گردشگری  و آثار زیبای زیادی را از نزدیک ببینید. این شهر بیش تر با معابدش شناخته می شود اما با وجود این که معبدهای فراوان آن از جمله دیدنی های این شهر هستند اما تنها دیدنی آن به حساب نمی آید. در حقیقت، در هر نقطه از شهر بانکوک شما می توانید دیدنی های زیادی را مشاهده کنید. در ادامه معرفی مختصری از مهم ترین جاذبه های گردشگری بانکوک را به شما ارائه خواهیم داد.

 

بازار روی آب 

یکی از شگفتی ها و زیبایی های تور بانکوک و تور تایلند بازار روی آب این شهر است که در حدود هشتاد کیلومتری جنوب شهر بانکوک قرار گرفته است و در آن می توانید فروشندگان زیادی مشاهده کنید که اجناس مختلفی می فروشند. بیش تر این اجناس مربوط به سبزیجات، انواع میوه ها و غذاهاست که فروشندگان محصولات خود را در قایق های کوچکی قرار داده اند و بر روی آب مشغول فروش محصولاتشان هستند.

 

باغ رز بانکوک

یکی از زیباترین جاذبه های تفریحی و گردشگری تور بانکوک، رز گاردن یا باغ رز این شهر است که در کنار آن دریاچه ای زیبا قرار دارد. باغ رز مساحتی در حدود ۷۵۰ کیلومتر دارد و گردشگران و توریست های زیادی را جذب خود می کند. در این باغ زیبا شما می توانید، رقص سنتی زیبای تایلندی، بوکس ،شمیشیر بازی، صنایع دستی مخصوص تایلند، مراسم عروسی و نمایش فیل ها را از نزدیک تماشا کنید.

 

سرزمین رویایی یا شهربازی بانکوک

شهربازی تور بانکوک از جمله محبوب ترین جاذبه های گردشگری این تور به حساب می آید. این شهربازی دارای انواع بازی ها و امکانات پیشرفته است که یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید.

 

از دیگر جاذبه های تور لحظه آخری بانکوک می توان به مزرعه تمساح ها، شهر سوخته، شام در کشتی، باغ وحش بانکوک، مسابقه بوکس اورانگوتان ها، کاخ پادشاهی، بودای زمردی و معابد مختلف و دیدنی اشاره کرد.