خانه » تور ها » تور لحظه آخری تایلند » تور لحظه آخری سامویی

تور لحظه آخری سامویی

تور سامویی به دلیل وجود سواحل زیبا و دیدنی های خاصش از جمله مهم ترین و اصلی ترین تورهای کشور تایلند محسوب می شود.

 

هر ساله، مسافران و توریست های زیادی از اقصی نقاط جهان با انتخاب تور لحظه آخری سامویی به این منطقه زیبا و تماشایی سفر می کنند و  آب های زلال و شن های لطیف سواحل سامویی برای آن ها خاطرات فراموش نشدنی رقم می زند.

جزیره سامویی پر از زیبایی ها و شگفتی هاست. با انتخاب این تور می توانید وارد دنیایی تماشایی شوید و سفر کم نظیری را در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.  قسمت های زیادی از سامویی با جنگل های کوهستانی پوشانده شده است. توریست ها و گردشگران می توانند در این مناطق به گشت و گذار مشغول شوند، به اطراف کوه معروف کائو پوم بروند یا آبشارهای زیبا و دیدنی این منطقه را انتخاب کنند. مهم ترین آبشارهای این منطقه هین لات و نامونگ  نام دارند که اگر خوش شانس باشید و پس از بارش باران در کنار این آبشارها باشید، منظره ای زیبا و فراموش نشدنی را تماشا خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری سامویی

در سر تا سر شهر سامویی جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری وجود دارد که مورد توجه توریست ها و گردشگران خارجی و داخلی قرار می گیرد. در ادامه به معرفی چند نمونه مهم از جاذبه های گردشگری این تور می پردازیم:

مجسمه بودای بزرگ

یکی از زیباترین و تماشایی ترین جاذبه های گردشگری که می توانید در سامویی به تماشای آن بنشینید، مجسمه بودای بزرگ است که نماد مذهب مردم آن منطقه است. مجسمه بودای سامویی ابعاد بزرگی دارد و بسیار مورد توجه توریست ها قرار می گیرد.

صخره های پدربزرگ و مادربزرگ

از مشهورترین جاذبه های گردشگری تور سامویی صخره های پدربزرگ و مادربزرگ است. کم تر توریستی به سامویی سفر می کند و سراغ این جاذبه گردشگری نمی رود. صخره های پدر بزرگ و مادربزرگ از زیبایی های سامویی به حساب می آید و در شرق این جزیره تماشایی قرار دارد.
علت نام گذاری  این صخره داستانی از یک پیرمرد و پیرزن است که قصد داشتند برای ازدواج پسرشان شهر را ترک کنند اما میان امواج غرق شدند. به همین خاطر نام این صخره ها را پدر بزرگ و مادربزرگ گذاشتند.

سواحل سامویی

می توانیم به جرات بگوییم مهم ترین جاذبه گردشگری تور سامویی سواحل زیبا و بی نظیر آن هستند که بسیار مورد توجه ‌گردشگران و توریست های خارجی و داخلی قرار می گیرند. هر کدام از این ساحل ها ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند و امکانات متنوعی به گردشگران و مسافران ارائه می دهند.  به عنوان مثال یک ساحل فقط مخصوص جشن و مهمانی است، ساحل دیگر پر از آرامش یا یکی دیگر به روش سنتی چیده شده است. از جمله مهم ترین سواحل سامویی می توان به ساحل چاونگ اشاره کرد که دارای هتل ها، رستوران های مجلل و امکانات تفریحی بسیار زیادی است.

سایر دیدنی های مهم تور لحظه آخری سامویی شامل پارک ملی دریایی آنگ تونگ، باغ های پروانه، باغ حیوانات، مزرعه تمساح ها و نمایش میمون ها می شود.