خانه » تور ها » تور لحظه آخری تایلند » تور لحظه آخری پوکت

تور لحظه آخری پوکت

تور پوکت به دلیل آب شفاف و سواحل زیبای خود، در ردیف محبوب ترین تورهای کشور تایلند قرار گرفته است.

مروارید دریای آندامان یا پوکت بزرگ ترین جزیره کشور تایلند است که به دلیل زیبایی های کم نظیرش، مقصد گردشگران و توریست های زیادی به حساب می آید و روزانه پذیرای مسافران زیادی است که با انتخاب تور لحظه آخری پوکت قصد دارند لحظات لذت بخشی را برای خود رقم بزنند.

بیش تر افرادی که یک بار تجربه سفر با تور لحظه آخری پوکت را داشتند، دوباره با انتخاب این تور به این جزیره زیبا سفر می کنند تا مجددا خاطرات خود را زنده کنند و از جاذبه های گردشگری کم نظیر این شهر نهایت استفاده را ببرند.

از زمانی که تور تایلند مطرح شد، پوکت از نخستین مناطق این کشور بود که بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفت و در حال حاضر نیز یکی از قطب های گردشگری کشور تایلند به حساب می آید.

 

ویژگی های تور پوکت

این جزیره منطقه کوهستانی در اقیانوس هند است که بسیار سرسبز بوده و قسمتهای عمده ای از آن با درختان انبوه و گیاهان پوشیده شده است. در آمده عمده مردم این منطقه از صنعت توریسم تامین می شود، البته صید ماهی، کشاورزی، صید مروارید و صید میگو نیز از دیگر منابع درآمد مردم پوکت است. اگر بخواهیم تاریخ پوکت را بررسی کنیم، این شهر قدمتی طولانی دارد و جغرافی دان یونانی به نام بطلیموس در حدود قرن سوم میلادی به این منطقه اشاره کرده است. از دیگر ویژگی های تور پوکت می توان به آب و هوای آن اشاره کرد که دارای آب و هوایی خشک و بارانی می باشد. همچنین از جمله محبوب ترین تفریحات تور لحظه آخری پوکت می توان به موج سواری و قایق سورای اشاره کرد که چه در میان بومی ها و چه در میان گردشگران خارجی و داخی این دو تفریح، طرفداران زیادی دارند.