خانه » تور ها » تور لحظه آخری تایلند » تور لحظه آخری کرابی

تور لحظه آخری کرابی

یکی از تورهای خوش آب و هوای تایلند ، تور کرابی نام دارد که در چند سال  اخیر بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار گرفته است.

روزانه گردشگران زیادی این تور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند،  از جمله مهم ترین ویژگی  تور کرابی می توان به طبیعت بکر و بی نظیر آن اشاره کرد که این عامل  باعث جذب توریست های فراوانی به این تور تماشایی شده است.

آشنایی با تور لحظه آخری کرابی

شهر بندری کرابی در استان کرابی قرار دارد و مرکز این استان به حساب می آید. اگر بخواهیم موقعیت جغرافیای آن را بررسی کنیم، کشور تایلند در جنوب شرقی آسیا و  این شهر در جنوب این کشور واقع شده است. طبق اطلاعات موجود می توان این منطقه را به عنوان  قدیمی ترین سکونتگاه مردم تایلند معرفی کرد. این استان قدمتی تاریخی دارد و حوادث زیادی را در دل خود جای داده است.

شما با انتخاب تور کرابی می توانید به منطقه ای بسیار خوش آب و هوا سفر کنید و از نزدیک کوه های پوشیده از درخت و گیاه، آب های زلال و شفاف ، ساحل های شنی بسیار دیدنی و نرم، و دریاهای تماشایی را مشاهده کنید.
همچنین در این تور، صخره ها و غارهای بسیار دیدنی وجود دارد که بر روی دیوارهای این غارها آثاری از نقاشی های باستانی برای نسل جدید  به یادگار مانده اند.

 

جاذبه های دیدنی شهر کرابی

تور لحظه آخری کرابی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که در ادامه به معرفی مختصر چند جاذبه گردشگری مهم می پردازیم.

استخر زمردین :

یکی از قشنگ ترین و منحصر به فردترین جاذبه های این تور استخر زمردین است که در پارک جنگلی طبیعی تانگ تائو قرار دارد. در اطراف این استخر شما می توانید گونه‌ های گیاهی کمیاب و حیوانات عجیب  و غریب و کم نظیر را از نزدیک مشاهده کنید.

موزه معبد کلونگ توم

یکی از جالب ترین و قدیمی ترین جاذبه‌های تاریخی و دیدنی کرابی موزه معبد کلونگ توم است که طرفداران زیادی دارد و قدمت آن به پنج هزار سال پیش بر می گردد.  در این موزه  مجموعه ‌ای از وسایل برنزی، وسایل مذهبی، پیکره‌ های سنگی و گلی،  ابزارهای سنگی و … وجود دارد.

غارها و سواحل ریلی:

سواحل ریلی را می توان در ردیف شگفت انگیز ترین سواحل تور تایلند و حتی جهان قرار دارد که پر از شگفتی های بسیار دیدنی است . از جمله ویژگی های مهم
این منطقه می توان به وجود صخره هایی اشاره کرد که  آن را احاطه کرده اند و تنها توسط قایق می توان به این مکان سفر کرد و هیچ جاده ای در آن وجود ندارد. از دیگر ویژگی های تماشایی سواحل ریلی می توان به  آب ‌های شفاف، صخره ‌های آهکی، چشم‌ اندازهای کم نظیر و غارهای گوناگون اشاره کرد.

جزیره کوه هونگ

یکی دیگر  از جاذبه‌های گردشگری تور کرابی جزیره کوه هونگ است که در  نزدیکی شهر کرابی قرار دارد. از جمله تفریحات این جزیره می توان به حمام آفتاب، غواصی، شنا، قایق ‌سواری، کایاک ‌سواری،  پیاده ‌روی و ماهیگیری اشاره کرد. همچنین تماشای آب زلال و شفاف منطقه در محیطی پر از آرامش از جمله مزیت های این جزیره است که باعث جذب توریست به این منطقه می شود.

پارک دریایی کوه لانتا

پارک دریایی کو‌ه ‌لانتا را می توان  در ردیف مهم ترین و زیباترین جاذبه‌های طبیعی و تماشایی تور کرابی قرار داد. قسمت های زیادی از این پارک زیبا شامل کوهستان های جنگلی و طبیعت بکر و دست نخورده است. پارک کوه لانتا مکانی بسیار تماشایی برای گذراندن اوقات فراغت محسوب می شود.

معبد تام سوا، خلیج فانگ انگا و کوه پان پی از دیگر جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری کرابی هستند. البته در تور کرابی جاذبه های گردشگری دیگری نیز وجود دارد که ذکر همه این جاذبه ها امکان پذیر نیست.