خانه » تور ها » تور لحظه آخری ترکیه » تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا یکی از زیباترین ترین  و پر طرفدارترین تورهای ترکیه به حساب می آید.

تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا به دلیل داشتن ویژگی های خاص، مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی قرار گرفته است. از جمله این ویژگی ها می توان به هزینه ی نسبتا پایین این تور دیدنی اشاره کرد؛ همچنین در تور آنتالیا  جاذبه ها و امکانات تفریحی و گردشگری بسیار زیبا و متنوعی وجود دارد که یکی از مهم ترین عوامل جذب توریست به این منطقه است. هتل ها و  اقامتگاه های بسیار متنوع و  با کیفیتی نیز در این تور وجود دارند که نیاز هر قشری از مسافران و گردشگران تور لحظه آخری آنتالیا را از لحاظ اقامتی برطرف می کنند. علاوه بر این ها تور آنتالیا دارای آب و هوای مطلوب و تفریحات ساحلی زیادی است. شما می توانید با انتخاب این تور علاوه بر لذت بردن از مناطق گردشگری و دیدنی آن،  سوغاتی و پوشاک زیبا و مرغوب با قیمت مناسب بخرید.

موقعیت جغرافیایی تور لحظه آخری آنتالیا

آنتالیا در جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است. این شهر گردشگری از غرب به شهر کورکوتلی از شرق به شهر سریک و از جنوب به دریای مدیترانه محدود می شود‌. اگر بخواهیم تاریخ گردشگری این منطقه را بررسی کنیم می توانیم بگوییم در سال ۲۰۰۰ میلادی بر روی شهر آنتالیا سرمایه  گذاری کردند تا این شهر را تبدیل به یک منطقه گردشگری کنند و شروع به ساخت هتل ها، پارک ها، سواحل زیبا و مراکز خرید در این منطقه کردند. بدون شک این سرمایه گذاری ها با موفقیت انجام شد و امروزه آنتالیا تبدیل به یک منطقه گردشگری و توریستی موفقی شده است.

ترکیه

یکی از مهم ترین مناطق گردشگی در تور لحظه آخری آنتالیا ، منطقه ای به نام لارا کوندو است که هدف این منطقه میزبانی از گردشگران و توریست هایی است که با تورهای داخلی و خارجی به این منطقه توریست پذیر و زیبا سفر می کنند. یکی از مزیت های لارا این است که به فرودگاه و مرکز شهر نزدیک است. به همین دلیل، در این منطقه  هتل ها و امکانات تفریحی و گردشگری فراوانی وجود دارد که باعث شهرت هرچه بیش تر تور آنتالیا در سراسر جهان شده است. با وجود این که بیش تر هتل های این منطقه پنج ستاره هستند اما هتل هایی با قیمت مناسب نیز می توان در این منطقه پیدا کرد.
علاوه بر منطقه لارا کوندو، منطقه کمر نیز به دلیل ویژگی های منحصر به فردش، مسافران و توریست های زیادی به خود جذب می کند. این منطققه طبیعی ترین و سرسبزترین منطقه آنتالیا به حساب می آید. در منطقه کمر هتل های متنوعی وجود دارد که  بین هتل  ۲ تا ۵ ستاره درجه بندی شده اند.

صنعت گردشگری به حدی در شهر آنتالیا حائز اهمیت می باشد که بیش تر درآمد مردم این منطقه از این صنعت توریستی به دست می آید.

تور لحظه آخری آنتالیا علاوه بر داشتن مناظر طبیعی و گردشگری و ساحل های بسیار دیدنی، دارای آثار معماری و تاریخی تماشایی نیز هست که باعث می شود  هر سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان و یا از داخل کشور ترکیه، این تور را به عنوان مقصد گردشگری و تفریحی خود انتخاب کنند.

تور ترکیه

اگر بخواهیم به چند مورد مهم از جاذبه های گردشگری آنتالیا اشاره کنیم، می توانیم از  آبشار دودن،  کورشوفلی، رافتینگ (رودخانه وحشی)، آکوالند، دلفین لند، دمره، میرا و ساحل کونیالتی نام ببریم. البته در این تور سواحل، پارک ها و امکانات تفریحی دیگری نیز وجود دارند که بسیار مورد توجه گردشگران قرار می گیرند و این ها فقط چند مورد از جاذبه های گردشگری آنتالیا بود.

برای دیدن قیمت تور لحظه آخری برای آنتالیا کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازات

User Rating: ۴٫۵۱ ( ۴ votes)