خانه » تور ها » تور لحظه آخری ترکیه » تور لحظه آخری بدروم

تور لحظه آخری بدروم

یکی از زیباترین تورهای ترکیه، تور لحظه آخری بدروم است.

تور بدروم از جمله زیباترین و دیدنی ترین تورهای ترکیه است که  بیش تر با خانه های زیبایش شناخته می شود و این خانه های دیدنی نمایی بسیار زیبا دارند که جلوه خاصی به این شهر بخشیدند.

هر ساله مسافران و توریست های بی شماری از سر تا سر دنیا و یا از داخل کشور ترکیه، تور  بدروم را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. هدف اصلی این مسافران و گردشگران بیشتر استراحت و گذراندن اوقات فراغات است. شهر زیبای بدروم  روستاهای ساحلی  بزرگ و کوچک دارد که باعث ایجاد شبه جزیره ای بزرگ شده اند و اگر بخواهیم دقیق تر تور بدروم را توصیف کنیم، زیبایی های چشمگیر این شبه جزیره علت اصلی جذب توریست های داخلی و خارجی می باشد.
همچنین، از جمله مهم ترین ویژگی های شهر  بدروم، صنعت  کشتی رانی و قایقرانی آن است که این عامل نیز رونق خاصی به گردشگری  این شهر بخشیده است.

معرفی شهر بدروم

شهر  زیبا وساحلی بدروم در جنوب غربی کشور ترکیه قرار گرفته است و  در کنار آن ساحل دریای اژه وجود دارد که باعث شده این شهر از مناطق بسیار زیبا و توریستی به حساب بیاید.  این شهر معماری فوق العاده خاص و جالبی دارد که به صورت روزانه و دائمی توریست و گردشگر به خود جذب می کند.

اگر بخواهیم بیش تر در مورد تور بدروم صحبت کنیم، می توانیم به نام قدیمی و تاریخ آن اشاره کنیم؛ نام قدیمی شهر بدروم هالی کارناس است و تاریخی بسیار طولانی و پر فراز و نشیبی دارد. این  شهر تاریخی  زادگاه ” هردوت ” محسوب می شود و همچنین  مقبره پادشاه ماسولوس که متعلق به  قرن چهارم قبل از میلاد است در این شهر قرار داشت و  یکی از عجایب هفت گانه جهان باستان به حساب می آمد و از این منطقه آثار تاریخی و یاستانی زیادی کشف شده که در موزه های مختلف نگه داری می شود.

شاید شما از آن دسته مسافرانی باشید که علاقه مند به مکانی آرام بخش و زیبا برای گذراندن اوقات فراغت خود هستید، تور لحظه آخری بدروم می تواند بهترین گزینه برای شما باشد زیرا این جزیره دیدنی پر از روستاها و مناطق گردشگری سرسبز و زیبایی است که با دارا بودن هتل هایی کوچک و زیبا بر روی خلیج آرام، می تواند بهترین استراحت گاه برای توریست ها باشد.

 

جاذبه های گردشگری تور بدروم

شهر زیبای بدرم را  به چند منطقه تقسیم کرده اند که هر کدام از  این منطقه ها،  ویژگی های مخصوص به خودشان را دارند و باعث جذب گردشگر به تور بدروم می شوند؛ این مناطق شامل منطقه های گومبت، باغلا، کارا اینجیر،  ارتا کنت یالیسی،  اکتور،  بیتز، گومبت و بارداکچی هستند.
از جمله ویژگی های مهم  مناطق ارتا کنت, بیتز و اکتور می توان به وجود  سواحلی زیبا اشاره کرد که این سواحل پر  از زنبق هایی با گلهای آبی رنگ هستند و مورد توجه مسافران قرار می گیرند. در  منطقه گومبت و بیتز نیز می توان از موج سواری لذت برد.

اصلی ترین جاذبه های گردشگری شهر بدروم،  شامل  موارد زیر می شوند:
گور سنگ ها، قلعه بدروم، موزه باستان شناسی زیر زمینی ، مسجد مصطفی پاشا موزه روباز بدروم ، تئاتر باستانی بدروم ، درب میندوس ، قلعه چیفیت ، قلعه بدروم  ، مسجد تپه جیک ، ویرانه های استراتونیکیا بدروم و مسجد عدلیه بدروم.

با انتخاب تور لحظه آخری بدروم می توانید از زیبایی های بی شمار آن دیدن کنید.