خانه » تور ها » تور لحظه آخری ترکیه » تور لحظه آخری کوش آداسی

تور لحظه آخری کوش آداسی

تور کوش ‌آداسی نامی آشنا برای گردشگران تور لحظه آخری ترکیه است.

شهر زیبا و توریست پذیر  کوشی آداسی در استان آیدین ترکیه قرار دارد و از جنوب به شبه جزیره دیلک و از شمال به سلجوق و پاموجاک محدود می شود. معنی نام  کوشی  آداسی جزیره پرنده است و این شهر تماشایی و ساحلی در دریای اژه ترکیه در خلیجی زیبا قرار گرفته و میزبان گردشگران و مسافران داخلی و خارجی بی شماری است.
کوشی آداسی با وجود این که  شهری کوچک است اما به دلیل زیبایی های منحصر به فردی که دارد هر ساله  توریست ها و گردشگران زیادی را  از سر تا سر دنیا جذب زیبایی  های خود می کند و جاذبه های گردشگری آن  باعث می شوند تا توریست ها از میان تورهای زیادی، تور لحظه آخری کوشی آداسی را انتخاب کنند.
تاریخ ساخت شهر کوشی ‌آداسی به سه هزار سال قبل از میلاد مسیح  بر می گردد. طبق تاریخ، در آن زمان افرادی  از فلات مرکزی آناتولی به این مکان هجرت کردند و آن جا را ساختند.

اگر شما قصد دارید تور لحظه آخری کوشی آداسی را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید، بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی درباره این شهر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات، آب و هوای این شهر است. کوشی آداسی آب و هوای معتدلی دارد و آب و هوای آن شبیه شهر ازمیر است.
البته اگر بخواهیم دقیق تر آب و هوای کوشی آداسی را بررسی کنیم، تابستان ها هوای این شهر شرجی و زمستان کاملا سرد است. در  پاییز نیز هوای نسبتا سرد دارد اما در فصل بهار آب و هوا معتدل است. به دلیل معتدل بودن آب و هوای این منطقه، میوه های بسیار لذیذ و خوشمزه ای در این شهر وجود دارد و شما در تور کوشی آداسی می توانید خوشمزه ترین انجیر های کشور ترکیه را بخورید؛ همچنین این شهر زیتون و انگور های خوشمزه ای نیز دارد که می توانند علاوه بر جاذبه های گردشگری این تور، باعث لذت بخش تر شدن این سفر شوند.

تور کوشی آداسی به خاطر  این که هر ساله پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از داخل کشور ترکیه و خارج از مرزهای ترکیه است، به همین دلیل هتل های بسیار خوب و با کیفیتی دارد که به بهترین شکل نیاز توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی را از لحاظ اقامت برطرف می کنند؛ به طوری که هتل های این تور نسبت به دیگر تورهای ترکیه از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند.صنعت گردشگری و توریست در این شهر به حدی دارای اهمیت است که طبق آمارهای رسمی اقتصاد این شهر بر پایه جذب توریست می چرخد و عمده در آمد مردم شهر کوشی آداسی از طریق گردشگری و توریسم تامین می شود.
علت اصلی این که مسافران زیادی تور لحظه آخری کوشی آداسی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند این است که در شهر کوشی آداسی جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار زیبایی وجود دارد. به همین دلیل این شهر تبدیل به یکی از مهم ترین شهرهای  توریست پذیر کشور ترکیه شده است.
از مهم ترین ویژگی های گردشگری این شهر می توان به آب  زلال و دیدنی دریای اژه،  رستوران های بسیار با کیفیت با طبخ کباب و ماهی های لذیذ، مراکزهای خرید، جاذبه های تاریخی، تفریحی  و  … اشاره کرد.همچنین یکی دیگر از مزایای کوشی آداسی این است که پل ارتباطی خوبی برای سفر به مناطق توریستی دیگر تور ترکیه   به حساب می آید و از طریق این شهر می توان به آسانی به پاموک کاله، میلتوس وپرگاموم سفر کرد.

مهم ترین جاذبه های گردشگری تور کوشی آداسی شامل دیدایما، پریه نه، روستای کیرازلی، شبه جزیره دیلک، ساحل بانوان و … می شود، که هر ساله مسافران و توریست های زیادی را جذب خود می کنند.