خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری سریلانکا

تور لحظه آخری سریلانکا

تور تماشایی سرلانکا در قاره آسیا قرار گرفته و مخاطبان خاص خودش را دارد. با وجود این که تور لحظه آخری سریلانکا شاید برای خیلی از ایرانی ها و توریست های ایرانی آشنا نباشد اما یکی از تورهای دیدنی و جذاب جهان است که توریست ها و گردشگران از نقاط مختلف جهان تور سریلانکا را انتخاب می کنند و ترجیح می دهد اوقات فراغت خود را در این کشور بگدرانند. بدون شک اگر شما هم بیش تر با این تور آشنا شوید حتما دوست دارید به این کشور سفر کنید. در ادامه بیش تر با تور لحظه آخری سریلانکا آشنا می شویم.

آشنایی با تور سریلانکا

جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی سریلانکا نام اصلی کشور سریلانکا است و در قاره آسیا قرار دارد. به عبارت دیگر، کشور سریلانکا یک جزیره‌ در جنوب آسیا و اقیانوس هند است که در گذشته به آن سیلان یا سرندیب می گفتند. در سال ۱۹۷۲ نام این کشور از سیلان تغییر کرد و در حال حاضر به آن جمهوری سریلانکا می گویند. سریلانکا کشوری بسیار سرسبز و زیبا است که طبیعت تماشایی آن باعث جذب توریست ها و گردشگران زیادی به این کشور می شود.

 

نکات قابل توجه درباره کشور سریلانکا

کشور سریلانکا یکی از کشورهایی است که قدمت طولانی دارد و قدمت آن به بیش از سه هزار سال قبل می رسد. این کشور در قرن های گذشته همواره مستعمره قدرت های دنیا بود اما توانست در سال ۱۹۴۸ استقلال خود را به دست بیاورد و تبدیل به کشوری مستقل شود.

نکته قابل توجه دیگری که درباره کشور سریلانکا وجود دارد این است که مارکوپولو از این کشور به عنوان بهترین جزیره جهان یاد کرده است.

علاوه بر آثار و جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری سریلانکا، تفریحات مهیج زیادی از جمله تفریحات آبی در این کشور وجود دارد که یکی از عوامل اصلی جذب گردشگر به این تور به حساب می آید.

آب و هوای تور سریلانکا

کشور سریلانکا دارای آب و هوای متغیری در مناطق مختلف است. البته آب و هوای غالب این کشور گرم و مرطوب است اما در مرکز و برخی قسمت های دیگر به دلیل   وجود کوهستان آب و هوای متفاوتی به چشم می خورد.