خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری سنگاپور

تور لحظه آخری سنگاپور

تور  سنگاپور یکی از جالب ترین و متفاوت ترین تورهای آسیا است که سالانه توریست ها و گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان و از قاره های گوناگون تور لحظه آخری سنگاپور را انتخاب می کنند و به این کشور زیبا و دیدنی سفر می کنند. کشور سنگاپور با وجود این که از نظر مساحت کشور کوچکی محسوب می شود اما آثار و جاذبه های گردشگری فراوانی رارد که همین موضوع باعث جذب مسافران فراوانی به تور لحظه آخری سنگاپور می شود. در ادامه بیش تر با ویژگی های این تور آشنا خواهیم شد.

موقعیت مکانی تور سنگاپور

کوچک ترین کشور آسیا در منطقه جنوب شرقی این قاره در تنگه  مالاکا بین اقیانوس هند و آرام قرار گرفته و سنگاپور نام دارد. این کشور کوچک اما زیبا و دیدنی شامل یک جزیره اصلی و ۶۰ جزیره کوچک است. مساحت کشور سنگاپور حدود پنج هزار و ششصد و چهل و هفت کیلومتر مربع است که یکی از کشورهای کوچک جهان به حساب می آید.

این کشور به تنگه جوهور در مالزی از سمت شمال و به جزیره باتام در اندونزی از سمت جنوب و به آب های خلیج سیام از سمت شرق و به تنگه ی مالاکا از سمت غرب ختم می شود‌. نکته قابل توجه درباره جغرافیای سنگاپور این است که به وسیله دو تنگه مالاکا و سنگاپور و ماین از  نواحی اطراف خود جدا می شود. به عبارت دیگر،  این کشور به وسیله  تنگه مالاکا از مالزی و با تنگه سنگاپور و ماین از اندونزی جدا شده است.

در یک تقسیم بندی کشور سنگاپور را به سه قسمت اصلی تقسیم کردند. مرکز این کشور کوهستانی است، قسمت شرقی پر از شن های روان و سنگریزه است و در  ناحیه جنوب غرب نیز  سنگ های رسی و سیاه به چشم می خورند که این سنگ ها  باعث ایجاد دره و فرورفتگی ها شده اند.

جمعیت کشور سنگاپور در حدود پنج میلیون نفر است و زبان واحدی به عنوان زبان رسمی ندارد و همزمان از چند زبان در آن استفاده می کنند. اگر با تور لحظه آخری سنگاپور به این کشور زیبا سفر کنید، خیلی زود متوجه می شوید که حتی تابلوهای رانندگی این کشور نیز به چند زبان نوشته شده است.

نکته قابل توجهی که درباره کشور سنگاپور وجود دارد این است که ملیت های مختلف در کمال آرامش در کنار هم زندگی می کنند و ادیان مختلف در این کشور آزاد است.