خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری ماداگاسکار

تور لحظه آخری ماداگاسکار

تور ماداگاسکار، جزیره ی  زیبایی است که در نزدیکی هند قرار دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و شگفت انگیزش از جمله زیباترین و پر طرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می شود. توریست های زیادی تمایل دارند زیبایی ها و شگفتی های تور لحظه آخری ماداگاسکار را از نزدیک ببینند. برخی از جاذبه های گردشگری این تور در هیچ جای جهان وجود ندارد و همین موضوع باعث جذب توریست به این جزیره رویایی و منحصر به فرد شده است. در ادامه به سراغ آشنایی بیش تر با تور ماداگاسکار می رویم و اگر قصد انتخاب یک تور فوق العاده را دارید  تور لحظه آخری ماداگاسکار می تواند انتخاب عالی برای شما باشد.

معرفی تور ماداگاسکار
جزیره زیبا و تماشایی ماداگاسکار در نزدیکی سواحل جنوب شرقی قاره آفریقا و  در اقیانوس هند واقع شده است و چهارمین جزیره بزرگ دنیا به حساب می آید. این جزیره رویایی و شگفت انگیز حدود چندین میلیون سال پیش از کشور هند جدا شده و جزیره ای مستقل به شمار می آید.
نکته قابل توجه در مورد جزیره ماداگاسکار این است که بعد از جدایی این جزیره از هند، ماداگاسکار به هیچ خشکی دیگر متصل نیست و برخی ها از آن به عنوان قاره هشتم یاد می کنند. همین دور و تنها بودن این جزیره باعث شده گونه های گیاهی و جانوری در آن وجود داشته باشند که در هیچ جای دیگر دنیا نمی توان آن ها را پیدا کرد.
همچنین، پایتخت تور ماداگاسکار، آنتاناناریوو نام دارد و جمعیت این جزیره حدود  دویست و بیست و دو میلیون نفر بر آورد شده است.

تاریخچه ماداگاسکار

همان طور که اشاره کردیم، این جزیره از میلیون ها سال پیش وجود داشته و از هند جدا شده و به عنوان جزیره ای مستقل و دور افتاده ساکنان زیادی داشته است.  اما این جزیره در حدود سال ۱۸۹۶ در استعمار فرانسه قرار گرفت و استقلال خود را از دست داد. چندین سال بعد یعنی در ماه ژوئن  سال ۱۹۶۰۰ به استقلال برسد. در حال حاضر نیز فرهنگ های مختلفی در تور ماداگاسکار می توانیم ملاحضه کنید که شامل فرهنگ های فرانسوی، انگلیسی، اندونزی، مالزی، عربی و ترکیبی از آن هاست.

نکات قابل توجه درباره تور لحظه آخری ماداگاسکار
نود درصد گیاهان و جانورانی که در این جزیره وجود دارند، منحصر به فرد بوده و فقط مخصوص این جزیره هستند. این گونه ها را نمی توان در هیچ جای دیگر دنیا مشاهده کرد.

همچنین  در ماداگاسکار دو فصل جریان دارد. از ماه آبان تا فروردین فصل بارش و گرم آن است و ار اردیبهشت تا مهر نیز فصل خنک جریان دارد.