خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری مونته نگرو

تور لحظه آخری مونته نگرو

یکی از کوچک ترین تورهای اروپایی که در قلب  این قاره سر سبز قرار گرفته تور لحظه آخری مونته نگرو نام دارد. با وجود این که این کشور بسیار کوچک می باشد اما کشوری بسیار زیبا است و زیبایی های چشم گیر زیادی دارد. در ادامه بیش تر با این تور کم تر شناخته شده آشنا خواهیم شد تا اگر قصد انتخاب یک تور متفاوت و دیدنی را دارید به سراغ تور لحظه آخری مونته نگرو بروید و یک تجربه فراموش نشدنی در دفتر خاطرات تان ثبت کنید.

 

آشنایی بیش تر با تور لحظه آخری مونته نگرو

کشور مونته نگرو با وجود مساحت و جمعیت کمش یک کشور مستقل محسوب می شود و در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. جمعیت این کشور کوجک بر اساس آمار چیزی در حدود ششصد و بیست هزار نفر می باشد. شهر زیبای پودگوریستا پایتخت این کشور تماشایی است و دیدنی های خاصی در آن وجود دارد. در گذشته مساحت این کشور کم تر از زمان حال بود اما به خاطر جنگ های گونان از جمله جنگ عثمانی بر ماحت این کشور افزوده شد. نکته قابل توجه دیگر معنای نام این کشور می باشد که به معانی کوه سیاه است و قرن ها این نام را برای این منطقه انتخاب کردند.

با وجود این که تور مونته نگرو تور زیاد مشهوری در جهان نیست اما در سال های اخیر طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است و تعداد توریست ها و گردشگرانی که در سال های اخیر این تور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند افزایش چشمگیری داشته است.

در تور لحظه آخری مونته نگرو شما می توانید به سراغ جاذبه های مختلف آن بروید و از ورزش هایی مثل شنا و قایق سواری لذت کافی را ببرید. این تور می تواند با وجود مساحت کم، لحظات فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.

جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری مونته نگرو
شاید باورتان نشود اما حقیقت این است که کشور مونته نگرو دارای جاذبه های گردشری فراوانی است از جمله آن ها می توان به السینج اشاره کرد. این مکان یک بندرگاه قدیمی است که در زمان های قدیم پایتخت دزدان دریایی آدریاتیک به حساب می آمد‌. مکان این بندرگاه  در قسمت جنوبی مونته نگرو است و با کشور آلبانی هم مرز می باشد. در حال حاضر به دلیل وجود سواحل زیبا در این منطقه، شهرت جهانی پیدا کرده است‌‌. از جمله ویژگی های مهم السیج می توات به وجود  مناره های مساجد آن اشاره کرد که جلوه خاصی به آن بخشیده است.

جاذبه های رفاهی، گردشگری و تفریحی دیگری نیز در تور مونته نگرو وجود دارد که شامل پارک ها، رستوران ها، مناطق مختلف، هتل ها و سواحل می شود. با انتخاب تور لحظه آخری مونته نگرو یک سفر فراموش نشدنی برای خود رقم بزنید.