خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری ویتنام

تور لحظه آخری ویتنام

 

تور ویتنام با چشم اندازهای زیبایش یکی از محبوب ترین و زیباترین تورهای آسیا و جهان محسوب می شود. توریست ها و مسافران تور لحظه آخری ویتنام با دیدن زیبایی این کشور از طریق فیلم ها و پوسترها، به امید دیدن شگفتی های موجود در این کشور، طبیعت زیبا و تماشایی آن، قایق سواری در جزایر زیبا و تست غذاهای لذیذ و خاص این تور به این کشور سفر می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های کشور ویتنام بیش تر آشنا شویم و سفری کوتاه به تور لحظه آخری ویتنام داشته باشیم.

 

 

 

آشنایی بیش تر با تور لحظه آخری ویتنام

ویتنام با نام رسمی جمهوری سوسیالیستی ویتنام در جنوب شرقی آسیا واقع شده  و یکی از کشورهای پرطرفدار و پر توریست آسیا به حساب می آید و هر ساله مسافران و گردشگران زیادی جذب زیبایی های خود می کند. همسایه های ویتنام شامل چین، لائوس و کامبوج است. به عبارت دیگر چین در شمال ویتنام، لائوس در شمال غرب و کامبوج در جنوب غرب این کشور قرار دارند و در جنوب ویتنام نیز دریای جنوبی چین واقع شده است.

 

کشور ویتنام در قرن های گذشته تاریخ پرفراز و نشیبی از سر گذرانده و مدت های زیادی در استعمار کشورهای دیگر بود اما در حال حاضر یک کشور مستقل به حساب می آید و خبری از ویرانی و جنگ در آن نیست.

 

وضعیت آب و هوایی

 

در کشور ویتنام  دو منطقه‌ی آب ‌و‌هوایی استوایی و معتدل به چشم می خورد و در نواحی مختلف آب و هوای آن متغیر است. در برخی مناطق شاهد آب و هوای آفتابی و بارانی هستیم اما در نواحی نزدیک به استوا و در قسمت های کوهستانی، آب و هوای معتدل غالب است.

 

اگر قصد سفر با تور لحظه آخری ویتنام را دارید بهتر است بدانید بهترین فصل برای سفر به ویتنام شامل فصل های بهار و پاییز می شود چون در این فصل ها بارش ها کاهش می یابد و هوا نیز مطلوب تر و معتدل تر است.

 

 

 

نکات قابل توجه درباره تور ویتنام

 

در تور ویتنام قیمت ها متفاوت است. با توجه به بودجه که برای سفر به ویتنام کنار گذاشتید می توانید هتل، رستوران و بقیه ملزومات سفرتان را تهیه کنید. در تور ویتنام هم هتل های گران قیمت وجود دارد و هم هتل هایی که قیمت مناسب تر و البته امکانات کم تری دارند. همچنین شما می توانید سراغ رستوران های گران قیمت بروید یا از غذاهای لذیذ خیابونی که دستفروشان در خیابان های ویتنام می فروشند، لذت ببرید. نکته قابل توجهی که بهتر است آن را به خاطر بسپارید این است که چانه زدن را در این تور فراموش نکنید. ویتنام سوغاتی های بسیار زیبا و قابل جالب توجهی دارد، حتما در هنگام خرید این سوغاتی چانه بزنید چون قیمتی که فروشندگان برای توریست ها در نظر می گیرند گران تر از قیمت واقعی کالاست.