خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری ژاپن

تور لحظه آخری ژاپن

تور ژاپن نامی آشنا درسر تا سر جهان است. علاوه بر دیدنی ها،جاذبه های گردشگری و معماری خاصی که در کشور ژاپن وجود دارد، مردم این کشور نیز به دلیل نظم، سخت کوشی و دیگر ویژگی های خوبی که دارند در دنیا زبانزد هستند. می توانیم از کشور ژاپن به عنوان کشور جزیره ها نام ببریم زیرا این کشور از سه هزار و نهصد جزیره تشکیل شده است. اگر شما هم یکی از طرفداران تور ژاپن هستید و قصد دارید با تور لحظه آخری ژاپن به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید، بهتر است کمی بیش تر با ویژگی آن آشنا شوید.

آشنایی با تور لحظه آخری ژاپن

کشور زیبا و متفاوت ژاپن یکی از کشورهای پر جمعیت جهان است و در اقیانوس آرام و در شرق کشور چین قرار گرفته است و قدمتی طولانی در تاریخ دارد. این کشور که یکی از تور های مورد علاقه آسیای شرقی و جهان محسوب می شود، دومین اقتصاد برتر جهان را دارد.

کشور ژاپن در میان مردم ژاپن، با نام  نیپون کوکو خطاب می‌ شود که معنای آن خاستگاه خورشید است. دلیل این نام گذاری این است که در حقیقت این کشور دیدنی  شرقی‌ ترین کشور جهان به شمار می آید.

همسایه های تور دیدنی ژاپن شامل  کشورهای چین، کره جنوبی، کره شمالی و روسیه است. هرچند این کشور از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است. نکته قابل توجهی که درمورد کشور ژاپن وجود دارد این است که ۹۷ درصد خشکی  های کشور ژاپن در بزرگترین جزایر آن یعنی جزایر هونشو، هوکائیدو و شیکوکو قرار گرفته است و این جزایر در مجموع ۹۷ درصد از خشکی‌های آن را تشکیل می دهند.

همان طور که اشاره کردیم این کشور یکی از کشورهای پرجمعیت جهان است و حدود صد و بیست و هشت میلیون جمعیت دارد. ژاپن در رده دهم پر جمعیت ترین کشورهای جهان جای گرفته است.

کشور ژاپن یکی از قدیمی ترین سرزمین های تاریخ است و بر اساس تحقیقات انجام شده توسط  باستان‌ شناسان، از دوران پساپارینه سنگی انسان‌ها در جزایر ژاپن می زیستند.

به دلیل ویژگی های خاصی که در معماری شرقی و زیبای این کشور وجود دارد، همچنین قصرها و آثار تاریخی به جا مانده از گذشته و جاذبه های گردشگری مدرن و شرقی ژاپن، تور لحظه آخری ژاپن یکی از پر طرفدارترین تورهای جهان به حساب می آید.

آثار و جاذبه های تور لحظه آخری ژاپن
بدون شک کشور ژاپن علاوه بر دارا بودن جاذبه های تفریحی، گردشگری و تاریخی، به دلیل پیشرفت های زیادی که داشته و همچنین نظم بی نظیر و کم بودن نرخ جنایت در این کشور از جمله محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا است‌. در تور ژاپن شما می توانید ترکیبی از مدرنیته و سنت را از نزدیک ببینید و به دلیل امنیت بالای این کشور با آرامش خاطر به سراغ جاذبه های تفریحی و گردشگری آن بروید. در ادامه به معرفی معروف ترین آثار و جاذبه های گردشگری کره می پردازیم.

عمارت طلایی
بدون شک می توان گفت که پر بازدیدترین و محبوب ترین  جاذبه گردشگری ژاپن و کیوتو عمارت طلایی می باشد که به دلیل زیبایی و قدمت طولانی اش طرفداران زیادی دارد. البته این معبد تاریخی یک بار در سال ۱۹۵۰ در آتش سوخته است اما بعدها دوباره آن را شبیه طرح اصلی اش ساخته اند. پوشش طلایی این بنا جلوه خاصی به آن بخشیده است.

کاخ سلطنتی ژاپن
ار دیگر جاذبه های مهم گردشگری تور ژاپن می توان به کاخ سلطنتی آن اشاره کرد‌ که این بنا متعلق به امپراطور ژاپن بوده است. این بنا زیبا مثل عمارت طلایی یک بار در آتش سوخته و معماران دوباره آن را ساختند.

برج توکیو، کوه فوجی، معبد تودای جی و بودای بزرگ کاماکورا از دیکر جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری ژاپن هستند.