خانه » تور ها » تور لحظه آخری خاص » تور لحظه آخری کره جنوبی

تور لحظه آخری کره جنوبی

یکی از تورهای مطرح قاره آسیا، تور کره جنوبی است. این تور که در شرق آسیا قرار گرفته، به دلیل ویژگی های خاصی که دارد یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جمهوری جهان و آسیا به حساب می آید و هر ساله مسافران و توریست های زیادی را با تور لحظه آخری کره جنوبی به خود جذب می کنند. بسیاری از مردم جهان مایلند به این کشور شرقی و متفاوت سفر کنند و معماری های زیبا، آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری و تفریحی آن را از نزدیک ببینند. با ما همراه باشید تا با کشور زیبای کره جنوبی که به اختصار کره خوانده می شود بیش آشنا شویم.

معرفی موقعیت مکانی تور لحظه آخری کره جنوبی

کشور کره جنوبی در شرق آسیا قرار گرفته و یکی از کشورهای  آسیای شرقی محسوب می شود و  در نیمه جنوب شبه ‌جزیره کره قرار دارد.
ژاپن، چین و کره شمالی از دیگر کشورهای مطرح آسیای شرقی هستند که همسایه کره جنوبی به حساب می آیند. به عبارت دیگر، کشور کره جنوبی از شمال با کره شمالی همسایه است. از غرب و از طریق دریای زرد همسایه چین محسوب می شود و از جنوب شرقی و  از طریق تنگه کره در همسایگی  ژاپن قرار گرفته است. پایتخت کره جنوبی شهر سئول می باشد و حدود نه استان و دو شهر ویژه دارد. همچنین جمعیت این کشور، در حدود پنجاه میلیون برآورد شده است.

تاربخچه کشور کره جنوبی
کشور کره جنوبی دارای پیشینه تاریخی است و از تمدن های قدیمی به شمار می رود. در حقیقت تاریخ این کشور طبق تاریخ به دو هزار سال پیش از میلاد مسیح بر می ‌گردد و باستان شناسان توانستند آثاری مربوط به پیشینیان در همان زمان پیدا کنند. طبق  بررسی‌ های صورت گرفته،  اولین انسان‌ها در حدود دو هزار سال پیش از میلاد مسیح در شبه ‌جزیره کره ساکن بودند‌.

آب و هوای کره جنوبی
در تور کره جنوبی شما هم می توانید کوهستان مشاهده کنید، هم جنگل ها و جلگه های وسیعی در این کشور وجود دارد. در حقیقت، کشور کره جنوبی کشوری نیمه کوهستانی است که در  ارتفاعات آن به خصوص در نواحی مرکزی و شمال شرقی کوهستان های زیادی واقع شده است.  در مجموع آب و هوای این کشور  گرم و مرطوب است و بارش های زیادی در فصل های مختلف سال به چشم می خورد.

جاذبه های گردشگری تور کره جنوبی

کشور کره جنوبی از لحاظ دارا بودن آثار و جاذبه های گردشگری و تاریخی کشوری غنی است. در ادامه به معرفی مهم ترین جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری کره می پردازیم.

مقبره خانوادگی سلسله جوسئون

یکی از جاذبه های گردشگری تور کره مقبره خانوادگی سلسله جوسئون است‌‌. قدمت این بنا بیش از پانصد سال اعلام شده و متعلق به پادشاه و ملکه موسس سلسه جوسئون بوده است. در اطراف این اثر تاریخی طبیعتی بکر و زیبا وجود دارد.

جزیره جیجو

جزیره جیجو از دیگر جاذبه های گردشگری تور کره جنوبی می باشد که در جنوب غربی کشور کره جنوبی قرار دارد. در گذشته کاربرد این جزیره نگهداری از تبعیدی ها و مجرمان بوده است اما در حال حاضر تبدیل به یک مکان تفریحی و گردشگری شده و توریست هایی زیادی به خاطر وجود پوشش گیاهی خاص، حیوانات کم نظیر و کیاهان داروئی و طبیعتی بکر علاقه دارند به این جزیره سفر کنند‌.

کلیسای یودو فول گاسپل

این کلیسا که به عنوان بزرگ ترین کلیسای جهان شناخته شده، از دیگر جاذبه های گردشگری تور کره محسوب می شود‌ و گنجایش بیش از یک میلیون نفر دارد.

از دیگر دیدنی های تور کره می توان به قصر غربی کوم بوک گانگ، برج سئول، منطقه خرید و فروشگاهی مایونگ دانگ و  دهکده باک جونگ هانگ اشاره کرد‌.