خانه » تور ها » تور لحظه آخری داخلی » تور لحظه آخری اصفهان

تور لحظه آخری اصفهان

تور لحظه آخری اصفهان را می توان در ردیف بهترین تورهای داخلی ایران قرار داد.

تور لحظه آخری اصفهان

شهر زیبای اصفهان در دامنه شرقی کوه های زاگرس قرار گرفته و از جمله مهم ترین و زیباترین شهرهای کشور ایران به حساب می آید. این شهر قدمتی طولانی دارد و قدمت آن به قدمت تاریخی ایران بر می گردد. در دل شهر اصفهان داستان های زیادی نهفته که این حکایت ها و داستان ها و مکان های باستانی برای مسافران و گردشگران داخلی و خارجی تور لحظه آخری اصفهان از جذابیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل، سالانه از سر تا سر دنیا گردشگران خارجی زیادی تور اصفهان را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند تا از زیبایی های این شهر نهایت استفاده را ببرند و یک سفر به یاد ماندنی و متفاوت برای خود رقم بزنند. در میان گردشگران داخلی نیز کم تر کسی پیدا می شود که حداقل یک بار تور لحظه آخری اصفهان را به عنوان مقصد خود انتخاب نکرده باشد. بسیاری از این گردشگران هر ساله دوباره از میان تورهای داخلی ایران تور اصفهان را انتخاب می کنند تا از جاذبه های گردشگری بی شمار و زیبای این شهر باستانی و زیبا دیدن کنند و لذت ببرند.

اصفهان

تور اصفهان تقریبا در سر تا سر ایران و جهان شناخته شده است اما اگر بخواهیم به صورت کوتاه این شهر زیبا را معرفی کنیم. اصفهان  شهری تاریخی، باستانی و توریستی است که در مرکز کشور ایران قرار دارد و فاصله آن تا شهر تهران حدود ۴۱۴ کیلومتر می باشد. اگر بخواهیم از نظر جمعیت این شهر را بررسی کنیم، بعد از تهران و مشهد در رتبه سوم پر جمعیت ترین شهرهای ایران قرار گرفته و ۱۶۳ مین شهر پر جمعیت جهان نیز به حساب می آید. این شهر زیبا به دلیل اینکه به شدت توریست پذیر است و از سر تا سر ایران و جهان به آن سفر می کنند،  هتل های بسیار زیبا و متنوعی دارد که گردشگران داخلی و خارجی با توجه به سلیقه و امکانات خود می توانند از میان این هتل ها، هتل دلخواه خود را برای اقامت در تور لحظه آخری اصفهان پیدا کنند. همچنین، آب و هوای این شهر نیمه خشک معتدل است و فرودگاه بین المللی آن حدود ۳۵ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و روزانه شاهد پروازهای داخلی و خارجی فراوانی است.

شهر زیبا و هنرپرور اصفهان  مهد هنرهای زیادی است که از جمله آن ها می توان به زربافی، سیم کشی، پولک دورزی، گلابتون دوزی، سکمه دوزی و زنجیر بافی اشاره کرد که در گروه صنایع دستی محلی این منطقه زیبا قرار می گیرند. زربافی و سکمه دوزی هنوز هم در اصفهان رایج هستند.  علاوه بر این ها، صنایع خاتم کاری، کاشی کاری، قلم زنی، مینیاتور، مینا کاری، زرگری نقره و طلا  اصفهان در سطح جهان مشهور است.

تور ارزان اصفهان

با تور لحظه آخری اصفهان همراه باشید.

تور لحظه آخری اصفهان جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی دارد که مهم ترین آن ها شامل سی و سه پل یا پل الله وردی خان، باغ پرندگان، عمارت عالی قاپو، کلیسای وانک، مسجد شیخ لطف الله، شهر رویاها، مسجد امام یا مسجد شاه، کاخ هشت بهشت، منار جنبان، کاخ چهل ستون، چهار باغ، آتشگاه،گورستان قدیمی تخته فولاد، بازار تاریخی اصفهان، میدان نقش جهان، باغ پرندگان، پل خواجو و پل شهرستان می شود.

تور لحظه آخری ارزان اصفهان

سی و سه پل

یکی از زیبا ترین دیدنی های تور اصفهان که مورد علاقه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است، سی و سه پل یا پل الله وردی خان نام دارد که این پل زیبا و دیدنی و قدیمی دارای ۳۳ دهانه می باشد و روی زاینده رود اصفهان قرار گرفته است. این پل قدمتی بسیار تاریخی دارد و از جمله جاذبه های گردشگری است که بیش تر گردشگران و توریست های تور لحظه آخری اصفهان به سراغ آن می روند.

میدان نقش جهان

علاوه بر سی و سه پل یکی دیگر از مهم ترین جاذبه های گردشگری اصفهان میدان نقش جهان است. ساخت این‌ میدان‌ به دوره‌ شاه‌ عباس‌ اول‌ بر می گردد و به دلیل زیبایی و قدمت تاریخی که دارد از جمله محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر اصفهان به حساب می آید که هر ساله میزبان توریست ها و گردشگران خارجی و داخلی بی شماری است.

میدان نقش جهان اصفهان

شما می توانید با انتخاب تور لحظه آخری اصفهان از میان تورهای داخلی ایران، به این شهر زیبا سفر کرده و علاه بر دیدن میدان نقش جهان و سی و سه پل از دیگر جاذبه های گردشگری این تور که در بالا به آن ها اشاره کردیم، دیدن کنید و لذت کافی ببرید.

برای شناخت بیشتر نسبت به اصفهان کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازات

User Rating: Be the first one !