خانه » تور ها » تور لحظه آخری داخلی » تور لحظه آخری شیراز

تور لحظه آخری شیراز

یکی از دیدنی ترین و زیباترین تورهای داخلی ایران، تور لحظه آخری شیراز است.

اگر شما هم به هنر و شعر علاقه دارید و دوست دارید به شهر شعرا سفر کنید، تور شیراز می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

تور لحظه آخری شیراز

شهر شیراز مرکز استان فارس است و چهل کیلومتر مربع مساحت دارد و پنجمین کلان شهرهای ایران به حساب می آید. این شهر یکی از مهم ترین و دیدنی ترین شهرهای توریستی ایران است که هر ساله مسافران زیاد داخلی و خارجی از مناطق مختلف با تور لحظه آخری شیراز به این شهر زیبا سفر می کنند و از دیدنی های آن لذت می برند.

تور زیبای شیراز دارای بیش از هشتاد و پنج نقطه توریستی و گردشگری می باشد و مسافران این تور، این شهر زیبا را با نام های مختلف می شناسند. برخی ها به آن لقب سومین حرم اهل بیت را می دهند، برخی ها آن را شهر سعدی و حافظ می خوانند و برخی های دیگر از آن به عنوان پایتخت فرهنگی و مهد تمدن ایران زمین یاد می کنند.

تور شیراز

در ادامه تور لحظه آخری شیراز

در تور شیراز بیش از بیست و چهار اثر تاریخی وجود دارد که به خاطر این ویژگی مورد توجه توریست های داخلی و خارجی فراوانی قرار می گیرد و به دلیل شهرت جهانی که دارد هر سال بیش از ۲ میلیون نفر از طریق هوایی به این شهر زیبا برای گردش سفر  می کنند و حدود ۴ میلیون نفر نیز از طریق راه آهن مهمان شیراز زیبا می شوند علاوه بر این ها، ۲ میلیون نفر از طریق پایانه ها به شهر حافظ و سعدی می روند .

شیراز

اگر بخواهیم به چند منطقه گردشگری شیراز اشاره ای داشته باشیم می توانیم ازباغ ارم، آرامگاه حافظ، دروازه قرآن، آرامگاه سعدی، ارگ کریم خانی، باغ مینو، بازار وکیل، حمام وکیل، خانه زینت الملوک، تخت جمشید، باغ جهان نما، باغ جنت و موزه تخت جمشید نام ببریم. البته مناطق گردشگری تور لحظه آخری شیراز به قدری زیاد است که نام بردن از همه این مناطق گردشگری و تفریحی ممکن نیست.

همچنین شما می توانید با تور لحظه آخری شیراز به این شهر دیدنی سفر کنید و از خرید سوغاتی های خوردنی آن نیز نهایت لذت را ببرید. به عنوان مثال مسقطی، کلوچه شیرازی، حلوای کاسه ای، عرق بیدمشک، عرق نسترن و یوخه از جمله سوغاتی های تور شیراز هستند.

برای شناخت بیشتر با شیراز کلیک کنید

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازات

User Rating: ۵ ( ۱ votes)