خانه » تور ها » تور لحظه آخری داخلی » تور لحظه آخری قشم

تور لحظه آخری قشم

یکی دیگر از تور لحظه آخری داخلی ایران که بسیار تماشایی و زیباست، تور لحظه آخری قشم نام دارد.

تور لحظه آخری قشم

جزیره زیبا و تماشایی قشم در تنگه هرمز قرار دارد و بزرگ ترین جزیره خلیج فارس به حساب می آید. این جزیره زیبا به اندازه ای بزرگ است که مساحت آن برابر با بیش از بیست کشور جهان می باشد و مساحت آن حدود ۱۵۰۰ کیلومتر می باشد. شهر قشم در شرقی ترین نقطه جزیره قرار گرفته و بیش از صد هزار جمعیت دارد.

تور لحظه آخری قشم را می توان یکی از پر طرفدارترین تورهای داخلی ایران به حساب آورد که هرساله مسافران و توریست های داخلی و خارجی زیادی این تور را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند و تعطیلات خود را در جزیره دیدنی قشم می گذرانند.

با تور لحظه آخری قشم همراه باشید.

تور قشم به دلایل زیادی دارای اهمیت است که از جمله آن ها می توان به موقعیت بسیار عالی این منطقه اشاره کرد. به عبارت دیگر هر کشتی که قصد سفر به کشورهای حاشیه خلیج فارس دارد باید از نزدیکی ساحل های جنوبی قشم عبور کند؛ همچنین بیش تر پروازهای بین المللی شرق و غرب از محدوده هوایی این جزیره می گذرند. علاوه بر این ها، وجود ذخایر زیرزمینی نفت و گاز و معادن مختلف و موقعیتی مکانی این جزیره باعث اهمیت زیاد این منطقه شده است.

تور قشم

اگر بخواهیم اشاره ای به جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری قشم داشته باشیم، نام بردن از همه آن ها ممکن نیست چون این جزیره دارای جاذبه ها و مناطق گردشگری بسیار زیادی است؛ همچنین هتل های متنوع با امکانات مختلف در این تور داخلی پر طرفدار وجود دارد که انتخاب را برای مسافران تور قشم آسان کرده است تا با توجه به شرایط و سلیقه های خود بتوانند هتل مورد نظر خود را انتخاب کنند و اقامتی رویایی و فراموش نشده در این جزیره زیبا تجربه کنند.

از مهم ترین جاذبه های گردشگری قشم می توان از دره ستارگان، ژنو پارک قشم، جنگل های زیبا حرا، تنگه چاهکوه، دره تندیس ها، سد و روستای گوران، جزیره ناز و جزیره هنگام نام برد.

برای شناخت بیشتر قشم کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیازات

User Rating: ۵ ( ۱ votes)