خانه » تور ها » تور لحظه آخری داخلی » تور لحظه آخری کیش

تور لحظه آخری کیش

با تور لحظه آخری کیش همراه باشید.

جزیره دیدنی و زیبا کیش به دلیل امکانات گردشگری فراوانی که دارد، یکی از پرطرفدارترین تور لحظه آخری داخلی ایران به حساب می آید و از جایگاه ویژه ای در میان توریست های داخلی و خارجی برخوردار است.

تور لحظه آخری کیش

سالیانه مسافران داخلی و خارجی بی شماری از میان تورهای گردشگری، تور لحظه آخری کیش را انتخاب می کنند. دلیل انتخاب را می توان زیبایی این منطقه، وجود مجتمع ها و مراکز تفریحی و گردشگری زیاد عنوان کرد.

موقعیت جغرافیایی و تاریخی جزیره کیش

جزیره کیش در جنوب غربی بندرعباس، در میان آب ها ی خلیج فارس قرار دارد، متعلق به استان هرمزگان است و یکی از دیدنی های این استان به حساب می آید. این جزیره بیضی شکل بوده و مساحتی در حدود ۸۹٫۷ کیلومتر مربع دارد و طول عرض آن ۱۵٫۶ و ۷ کیلومتر است .

تور کیش

اگر بخواهیم تاریخ جزیره کیش را بررسی کنیم، این جزیره دیدنی فراز و نشیب های فراوانی در طول تاریخ تجربه کرده است و داستان های زیادی در دل خود نهفته است که می تواند برای مسافران تور لحظه آخری کیش جذاب باشد.

طبق تاریخ از قرن چهارم هجری و بعد از زلزله سیراف، دوران عظمت کیش شروع شد و تورانشاه جزیره کیش را تبدیل به بندرگاه بازرگانی کرد. این جزیره تا سال ۱۵۰۶ میلادی از اهمیت و شکوه زیادی برخوردار بود اما با حمله پرتغالی ها تبدیل به ویرانه شد و تا سال های زیادی ارزش و اهمیت خود را از دست داد.

از دوران ناصرالدین شاه خرید و فروش این جزیره شروع شد و تا دوران پهلوی چندین بار بین مالک های مختلف دست به دست چرخید.

تور ارزان کیش

در سال ۱۳۴۹ جزیره کیش به عنوان یک مرکز بین المللی توریستی و تجاری مورد توجه قرار گرفت. بعد از انقلاب روند توسعه کیش متوقف شد تا این که از سال ۱۳۷۱ دوباره این جزیره زیبا توسعه یافت و امروزه تبدیل به یکی از مناطق گردشگری و تفریحی تور داخلی ایران شده است. طبق آمار هرساله حدود یک میلیون مسافر با تور لحظه آخری کیش مهمان این جزیره زیبا می شوند.

در ادامه تور لحظه آخری کیش

تور کیش دارای مناطق گردشگری فراوانی است که هر کدام زیبایی های خاص خودشان را دارند. شاید صحبت کردن در مورد همه آن ها ممکن نباشد، به همین دلیل به صورت مختصر مهم ترین مناطق گردشگری تور کیش را به شما معرفی می کنیم.

تور کیش

شهر باستانی حریره: در شمال جزیره کیش یک مجموعه جذاب باستان شناسی قرار دارد که چند سالی است میزبان توریست های داخلی و خارجی تور کیش می باشد. این مکان به عنوان یکی از دیدنی ترین و زیباترین آثار باستانی دنیا شناخته می شود.

بوستان آهوان: اگر شما هم از علاقه مندان حیات وحش هستید، بوستان آهوان کیش با ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این بوستان تور لحظه آخری کیش، مساحتی در حدود دو هکتار دارد و آهوهای زیبایی به صورت آزادانه در آن زندگی می کنند.

تور لحظه آخری کیش

از دیگر مناطق گردشگری و تفریحی تور کیش می توان به خانه بومیان، اسکله تفریحی، جزیره هندورابی، ساحل مرجان، شهر زیر زمینی کاریز، کشتی یونانی و پارک ساحلی میرمهنا اشاره کرد. همچنین مجتمع های تجاری زیادی در این جزیره زیبا وجود دارد که باعث شده تا مسافران تور لحظه آخری کیش دست پر به خانه هایشان باز گردند.

تور لحظه آخری را برای سفر به کیش از دست ندهید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیش کلیک کنید