خانه » تور ها » تور لحظه آخری روسیه

تور لحظه آخری روسیه

یکی از تورهای پرطرفدار اروپا که از سر تا سر جهان توریست به خود جذب می کند، تور لحظه آخری روسیه می باشد که از زیباتربن و جذاب ترین تورهای جهان به شمار می آید.

تور روسیه به دلیل دارا بودن آثار و جاذبه های گردشگری فراوان، با معماری ها و چشم اندازهای بی نظیر سالانه میزبان توریست های زیادی از کشورها و قاره های مختلف است.
تور لحظه آخری روسیه  در شمال اوراسیا قرار گرفته و مساحت بسیار زیادی دارد. همچنین این کشور سردسیر و زیبا از جمله پرجمعیت ترین کشورهای جهان به حساب می آید و جمعیتی در حدود ۱۴۴ میلیون نفر در خود جای داده است.


شهر مسکو که یکی از دیدنی ترین شهرهای روسیه به حساب می آید، پایتخت این کشور زیبا است و مناطق گردشگری جذابی نیز در دل خود جای داده است. البته تور لحظه آخری سوچی و تور لحظه آخری سن پترزبورگ از جمله محبوب ترین و مهم ترین تور هایی هستند که در روسیه قرار دارند و روزانه پذیرای توریست های زیادی با پروازهای خارجی و داخلی زیادی می باشند که برای بازدید از آثار و جاذبه های تاریخی، گردشگری و تفریحی بسیار زیبای سوچی و سن پترزبورگ با این دو تور فراموش نشدنی سفر می کنند.

علاوه بر این ها، بر اساس شواهد تاریخی، تاریخچه  روسیه به قرن چهاردهم میلادی و ایوان بر می گردد که ایوان مخوف یا ایوان چهارم اولین حاکم آن بود و خود را تزار نامید. در قرن های بعد پادشاهان و حکومت های جدیدی در این سرزمین شکل گرفت و برخی از آن ها در راستای مدرنیته کردن روسیه تلاش زیادی کردند.

کشور روسیه با دارا بودن بیش ترین مساحت یک کشور در کل جهان و همچنین آب و هوایی بسیار سرد دارای مردمانی با روحیه خشک و سرد می باشد با این حال این موارد باعث نخواهد شد سفر شما به کشور روسیه دچار مشکل شود و به دلیل جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و دیدنی این تور و همچنین هتل ها و رستوران های عالی، یک سفر رویایی و فراموش نشده برای شما رقم خواهد خورد. غذاهای تور روسیه تنوع بالایی دارند و بسیار محبوب هستند. هتل های این تور نیز دارای امکانات بسیار خوبی می باشند.