خانه » تور ها » تور لحظه آخری روسیه » تور لحظه آخری سن پترزبورگ

تور لحظه آخری سن پترزبورگ

تور سن پترزبورگ روسیه از جمله تورهای پرطرفدار جهان است  که در میان بیست تور برتر و دیدنی جهان  قرار دارد. توریست های زیادی از نقاط مختلف جهان به دلیل هنر و معماری خاص شهر سن پترزبورگ این تور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.

تور لحظه آخری  سن پترزبورگ علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد، به زودی شاهد برگزاری یکی از بزرگ ترین و مهم ترین رویدادهای ورزشی جهان در دل خود خواهد بود و همراه با چند شهر مهم دیگر روسیه میزبان جام جهانی فوتبال می باشد؛ به همین دلیل این روزها بیش تر از قبل سر  زبان ها افتاده است. ایرانی های زیادی نیز این روزها قصد دارند با تور سن پترزبورگ به این شهر زیبا سفر کنند زیرا بازی تیم ملی فوتبال ایران با تیم مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ در این شهر برگزار خواهد شد.

 

آشنایی با شهر سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ در منتهی الیه شمال غربی کشور روسیه و در شرق اروپا و ساحل شرقی دریایی بالتیک قرار گرفته است و دومین شهر مهم و بزرگ این کشور محسوب می شود.  شهر سن پترزبورگ تاریخ پر باری داشته و سالیان زیادی پایتخت کشور روسیه بوده است و در حال حاضر نیز با وجود این که مسکو پایتخت روسیه است اما شهر سن پترزبورگ خود را به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای روسیه و حتی اروپا مطرح کرده است و به دلیل وجود جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی که دارد، مقصد گردشگری بسیاری از مردم اروپا و حتی مردم قاره های دیگر به حساب می آید. به عبارت دیگر، تور لحظه آخری سن پترزبورگ گردشگران زیادی را از اقصی نقاط جهان به خود جذب می کند و در صدر برترین تورهای جهان جای دارد.

شما با انتخاب تور لحظه آخری سن پترزبورگ می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و تجربه سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی داشته باشید. هم از آثار هنری بسیار مشهور و با کیفیت دیدن کنید و هم با تاریخچه پربار و سنت های غنی مردمان این منطقه آشنا شوید، علاوه بر این ها معماری های خاص را از نزدیک ببینید و تجربه های رویایی از تفریحات این تور برای خود ثبت کنید.