خانه » تور ها » تور لحظه آخری روسیه » تور لحظه آخری سوچی

تور لحظه آخری سوچی

تور سوچی از جمله مهم ترین تورهای کشور روسیه به حساب می آید و به پایتخت تابستانی روسیه مشهور است. این تور طرفداران زیادی دارد و روزانه مسافران زیادی از سر تا سر دنیا و با پروازهای بین المللی و داخلی وارد این شهر می شود و سفری خاطره انگیز برای خود رقم می زنند.

موقعیت جغرافیایی سوچی

شهر سوچی در غرب کشور روسیه قرار دارد و دارای موقعیت سیاسی و جغرافیایی خاصی است. این شهر در یکی از سرزمین های فدرال قرار گرفته و یک منطقه مرزی محسوب می شود. فاصله شهر سوچی تا مسکو پایتخت روسیه حدود۱۶۰۰ کیلومتر است و مساحت آن سه برابر مسکو می باشد.

 

ویژگی های تور لحظه آخری سوچی

 

اگر به دنبال یک مکان خوش آب و هوا برای گذراندن اوقات فراغت خود هستید، شهر سوچی می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. این شهر زیبا و دیدنی در همه زمینه ها برای شما می تواند جالب توجه باشد، زیرا تور سوچی پر از آثار و جاذبه ‌های گردشگری ، طبیعی، تفریحی و تاریخی است. بنابراین اگر به تاریخ علاقه دارید ، یا قصد دارید بعد از ماه ها کار زیاد، در یک فضای آرامش بخش مدتی استراحت کنید واز آب و هوایی دل پذیر لذت ببرید، یا قصد تفریح دارید، تور لحظه آخری سوچی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد و سفری فراموش نشده برایتان رقم بزند.

 

علاوه بر این ها، شهر سوچی به چهار منطقه مرکزی، لازاروسکی، خوزیتونسکی و آدرسکی تقسیم شده است که بیش تر جاذبه های گردشگری، هتل های مجلل و با امکانات زیاد، رستوران ها، مرکز خرید و جاذبه های تفریجی در قسمت مرکزی آن قرار دارد. بنابراین اگر قصد سفر با تور سوچی را دارید، حتما باید سری به قسمت مرکزی آن بزنید. البته در مناطق دیگر نیز می توانید جاذبه های گردشگری مشاهده کنید اما تعداد آن نسبت به قسمت مرکزی کم تر است.

 

مهم ترین جاذبه های گردشگری تور سوچی

شهر زیبا و دیدنی سوچی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. البته در هر فصل از سال شما می توانید در این تور تفریحات مربوط به آن فصل را نیز تجربه کنید. به عنوان مثال، توریست های سوجی در تابستان ها به سراغ شنا در آب گرم و گرفتن حمام آفتاب می روند، در زمستان ها نیز دهکده تفریحی کراسنایا پولیانا بهترین مقصد گردشگری در تور لحظه آخری سوچی است. در پاییز می توان سراغ پارک ها و موزه های فضای باز رفت و در فصل بهار هم چشمه های معدنی و  آب درمانی توصیه می شود. در ادامه با جند جاذبه گردشگری مهم این شهر آشنا می شویم:

پارک ملی سوچی

یکی از زیباترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر سوچی، پارک ملی آن است که در نزدیکی سواحل شمال شرق دریای سیاه قرار دارد. ساخت این پارک مجهز به سال ۱۹۸۳ بر می گردد. این پارک دارای دیدنی ها و تجهیزات زیادی است، موزه اقوام در این پارک ساخته شده و در اطراف آن کوه‌ ها، غارها و آبشارهای زیبایی به چشم می خورند.

 

 

چشمه آب گرم ماتسستا

یکی از مهم ترین جاذبه های شهر سوچی، چشمه ی آب معدنی مشهور ماتسستا این شهر است که به خاطر خاصیت درمانی که دارد، توریست های زیادی را به خود جذب می کند . از جمله بیماری هایی که می توان با این آب گرم درمان کرد شامل بیماری های قلبی و عروقی، اختلالات عصبی و حرکتی، بیماری های زنان و بیماری های پوستیمی شود که پزشکان این چشمه های آب گرم را برای درمان این نوع بیماری ها توصیه می کنند.