خانه » تور ها » تور لحظه آخری قبرس

تور لحظه آخری قبرس

تور قبرس یکی از تورهای مطرح جهان است که توریست های زیادی از اقصی نقاط جهان، جذب این تور و زیبایی های  آن می شوند و هر ساله به این جزیره زیبا سفر می کنند.

تور لحظه آخری قبرس به دو قسمت شمالی جنوبی تقسیم می شود؛ به عبارت دیگر شما می توانید انتخاب کنید که با تور قبرس شمالی سفر کنید یا به سراغ قبرس جنوبی بروید یا شاید هم با تور لحظه آخری قبرس هم به قسمت شمالی و هم قسمت جنوبی آن سفر کنید.

پایتخت قبرس  نیکوزیا دارد و جمعیت کل این جزیره حدود یک میلیون و یک صد هزار نفر می باشد .

در قسمت  شمالی قبرس، ترک ها و مسلمان ساکن هستند و در  قبرس جنوبی نیز  یونانی ها و ارتودکس ها زندگی می کنند. بیش تر جمعیت تور قبرس در قسمت جنوبی آن ساکن هستند.

اگر قصد انتخاب تور لحظه آخری قبرس را دارید، بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی درباره آب و هوای آن داشته باشید. تابستان های این تور گرم و خشک بوده و دارای زمستان های معتدلی می باشد.

قبرس که سومین جزیره بزرگ مدیترانه است، جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که می توان برای هر نوع توریستی لحظات فراموش نشدنی رقم بزند و یک سفر رویایی و عالی باشد.
در تور لحظه آخری قبرس علاوه بر این که می توانید سراغ تفریحات خاصی بروید و از سواحل دیدنی و چشم نواز آن لذت ببرید، همچنین می توانید از فاماگوستا یکی از شهرهای زیبای قبرس با معماری خاص دیدن کنید، یا برای دوچرخه سواری و پیاده روی و همچنین به دست آوردن آرامش در مکان زیبا و خلوت به سراغ آکاماس پنینسولا  بروید یا به تماشای موزه های دیدنی پایتخت قبرس یعنی شهر نیکوزیا بنشینید. کوه های ترودس نیز از مهم ترین مقاصد توریست ها در تور قبرس به حساب می آیند و طرفداران خودشان را دارند.

برای کسانی که به دنبال  یک تور دیدنی و به یاد ماندنی هستند، تور لحظه آخری قبرس می تواند بهترین انتخاب باشد.