خانه » تور ها » تور لحظه آخری قبرس » تور لحظه آخری قبرس شمالی

تور لحظه آخری قبرس شمالی

تور زیبای قبرس شمالی یکی از بهترین مکان های گردشگری جهان محسوب می شود‌. هیچ توریست و گردشگری دوست ندارد بازدید از این جزیره رویایی را از دست بدهد و به همین دلیل تور لحظه آخری قبرس شمالی از جمله تورهای محبوب و پر طرفدار دنیا به حساب می آید. این جزیره شگفت انگیز هر ساله مسافران و توریست های فراوانی را با تور لحظه آخری قبرس شمالی به خود جذب می کند. اگر می خواهید سفری فراموش نشدنی تجربه کنید و از نزدیک یکی از زیباترین مناطق جهان را ببینید، حتما به سراغ تور قبرس شمالی بروید. در ادامه با ویژگی های این تور بیش تر آشنا خواهیم شد.

معرفی تور لحظه آخری قبرس شمالی
جزیره قبرس از جادویی ترین و شگفت انگیز ترین مکان های دنیا به حساب می آید و به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود. قسمت شمالی قبرس، پر از زیبایی ها و جذابیت های مدیترانه ای است و بسیار مورد استقبال توریست های سراسر جهان قرار می گیرد. توریست هایی که ترجیح می دهند از قاره های مختلف دنیا تور لحظه آخری قبرس را انتخاب کنند و به این مکان دیدنی سفری فراموش نشده داشته باشند.

جزیره قبرس بعد از جزایر سیسیلی و ساردینا بزرگ ترین جزیره دریای مدیترانه است و هفتاد کیلومتر با جنوب ترکیه فاصله دارد همچنین به سوریه و مصر نیز نزدیک است. به عبارت دیگر این جزیره دیدنی مرز بین اروپا و آسیا به حساب می آید.
بیش تر افراد ساکن در قبرس شمالی مسلمان هستند و همچنین آب و هوای مدیترانه ای نیز در این قسمت از قبرس جریان دارد. قبرس شمالی دارای تابستان های بسیار طولانی و زمستان های کوتاه است. پس اگر قصد سفر با تور قبرس شمالی را دارید حتما لباس خنک به همراه داشته باشید.


تاریخچه

قبرس دارای تمدن بسیار کهن و غنی است و طبق تاریخ اولین ساکنان آن به هزاران سال پیش باز می گردد. به همین دلیل شمل می توانید در قبرس معماری های بی نظیر و تاریخی غنی مشاهده کنید.
این کشور حوادث تاریخی زیادی را از سر گذرانده و توسط قبایل مختلفی در طول تاریخ اداره شده است. به عنوان مثال قبل از میلاد مسیح، آشوریان، رومیان و مصریان این منطقه را اداره می کردند. و در همین قرن پیش نیز زیر سلطه بریتانیا بود که در سال ۱۹۶۰ استقلال خود را به دست آورد و چند سال بعد به دو قسمت جنوبی و شمالی تقسیم شد. قبرس شمالی بیش تر تحت تاثیر فرهنگ و زبان ترکیه است.