خانه » تور ها » تور لحظه آخری مالزی

تور لحظه آخری مالزی

تور مالزی یکی از تورهای دیدنی قاره آسیا است که طرفداران و علاقه مندان ویژه خودش را دارد و سالیانه پذیرای توریست های زیادی می باشد.

 

کشور مالزی یکی از کشورهای آسیایی است که در جنوب شرقی این قاره قرار گرفته و با کشورهای تایلند و اندونزی همسایه می باشد.

علاوه بر این که توریست هاای سر تا سر دنیا تور لجظه آخری مالزی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند، ایرانی های زیادی نیز به این تور علاقه دارند و طبق آمار هر سال حدود ۲۳ میلیون توریست از اقصی نقاط جهان به این کشور سفر می کنند.

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب تور مالزی، وجود سواحل زیبا، جزایر فراوان و جاذبه های گردشگری زیاد در این تور می باشد.

اگر بخواهیم بیش تر با تور لحظه آخری مالزی آشنا شویم، بهتر است اشاره کنیم کشور مالزی حدود سی میلیون جمعیت دارد و یک جامعه جند مذهبی و فرهنگی به حساب می آید. پایتخت کشور مالزی نیز کوالالامپور است که تور کوالالامپور مهم ترین تور مالزی محسوب می شود.

از دیرباز شبه جزیره مالزی جایگاه مهم در جهان ایفا می کرد و یک مسیر تجاری مهم بین چین و خاورمیانه محسوب می شد. امروزه نیز این کشور دارای اهمیت بالایی می باشد. دین اصلی مردم مالزی اسلام است که این دین در قرن نهم وارد مالزی شده و از همان زمان آثار تاریخی زیادی در مناطق مختلف مالزی از خود به جای گذاشته است. این آثار شامل کاخ ها، مساجد، ساختمان های زیبا با معماری های خاص است که از مهم ترین آن ها می توان به میدان استقلال، قصر سلطنتی ملاکا، کاخ چه اونگ و غارهای بتو اشاره کرد.

اگر قصد سفر با تور لحظه آخری مالزی را دارید بهتر است به این نکته نیز توجه کنید که مالزی چون در اطراف خط استوا قرار گرفته، به همین دلیل دارای آب و هوایی کاملا استوایی است که باعث شده این منطقه در تمام سال شرجی و گرم باشد. با این وجود، زیبایی های تور مالزی به حدی زیاد است که آب و هوای گرم این تور تاثیری در این سفر به یاد ماندنی و کم نظیر نخواهد داشت