خانه » تور ها » تور لحظه آخری مالزی » تور لحظه آخری کوالالامپور

تور لحظه آخری کوالالامپور

یکی از بهترین تورهای مالزی که مورد توجه توریست ها و گردشگران فراوانی قرار گرفته است، تور لحظه آخری کوالالامپور می باشد. تور کوالالامپور یکی از زیباترین و تماشایی ترین تورهای آسیا و جهان به حساب می آید که ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد. ایرانی های زیادی دوست دارند اوقات فراغت خود را در تور مالزی به خصوص تور کوالالامپور آن بگذرانند، به همین دلیل از میان تورهای متعددی که وجود دارد، تور لحظه آخری کوالالامپور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند و به این شهر زیبا و دیدنی سفر کرده و لحظات فوق العاده ای را برای  خود در دفتر خاطراتشان ثبت می کنند. در ادامه بیش تر با این تور و ویژگی های آن آشنا می شویم.

آشنایی با تور لحظه آخری کوالالامپور

شهر زیبا کوالا لامپور پایتخت رسمی کشور مالزی به حساب می آید و همچنین  بزرگ ‌ترین شهر این کشور نیز است. کشور مالزی دارای سه قلمرو فدرال است  که به طور مستقیم زیر نظر دولت اداره می‌شوند، شهر کوالالامپور یکی از این مناطق است. از جمله مهم ترین ویژگی هایی که در  تور کوالالامپور بسیار جلب توجه می کند، می توان به آسمان خراش های و معماری مدرن و خاص این شهر اشاره کرد. علاوه بر این ها در تور لحظه آخری کوالالامپور مراکز خرید بسیار مجهز و مدرن، هتل ها و رستوران های فوق العاده و جاذبه های طبیعی و تاریخی و تفریحی زیادی وجود دارد که همه ی این عوامل دست به دست هم می دهند تا سفری فراموش نشده در تور لحظه آخری کوالالامپور برای شما رقم بخورد.
از شهر کوالالامپور  می توان به عنوان مهم ترین شهر مالزی و جنوب آسیا نام برد که به دلیل بافت شهری و امکانات فوق العاده اش یکی از تورهای محبوب در جهان و به خصوص در میان توریست های آسیایی به حساب می آید.

بهترین فصل سفر به کوالالامپور

شهر کوالالامپور یکی از شهرهای استوایی و گرمسیری جهان است که با مفهوم هوای برفی و یخبندان غریبه می باشد و هوای خیلی سرد در زمستان در آن معنا و  مفهومی ندارد. پس اگر می خواهید از سرما و یخبندان فرار کنید می توانید در پاییز و زمستان تور مالزی یا تور لحظه آخری کوالالامپور را انتخاب کنید و به این شهر زیبا سفری فراموش نشده داشته باشید.

آثار جاذبه های تور گردشگری کوالالامپور

اگر با تور لحظه آخری کوالالامپور به این شهر زیبا سفر کنید، بدون شک اولین نکته ای که توجه شما را به خودش جلب می کند ترکیب جالب مدرنیته با آثار قدیمی و تاریخی است. در این شهر زیبا در کنار ساختمان هایی  با قدمت طولانی و صدساله می توانید آسمان خراش های مدرنی را ملاحظه کنید که در کنار هم قرار گرفته اند و جلوه ی خاصی به شهر بخشیدند.  این شهر که از جمله زیباترین و دیدنی ترین مناطق گردشگری جهان محسوب می شود دارای آثار و جاذبه های گردشگری فراوانی است که می تواند برای شما یک سفر فراموش نشدنی رقم بزند.
از جمله دیدنی های تور کوالالامپور می توان به ارتفاعات این شهر اشاره کرد. در ارتفاعات کوالالامپور شما می توانید از تماشای مناظر طبیعی بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید. کامرون و تپه فریزر از جمله مهم ترین ارتفاعات کوالالامپور به شمار می آیند. همچنین آکواریوم این شهر از دیگر جاذبه های گردشگری تور کوالالامپور محسوب می شود و یک تجربه هیجان انگیز است.


در گوشه گوشه شهر کوالالامپور می توان معماری های بی نظیر و مدرن مشاهده کرد که در برخی مناطق بی شباهت به معماری های شهر اصفهان نیستند.

همچنین همان طور که اشاره کردیم، تور لحظه آخری کوالالامپور پر از جاذبه های گردشگری می باشد که از مهم ترین و معروف ترین آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: برج های دوقلو پتروناس ، باغ پرندگان، پارک پروانه ها، پارک آهوها

اگر به دنبال یک سفر فراموش نشدنی هستید، تور کوالالامپور می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.