خانه » تور ها » تور لحظه آخری هند

تور لحظه آخری هند

تور هند یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین تورهای جهان است که طرفداران زیادی دارد و هر ساله توریست های فراوانی از اقصی نقاط جهان با این تور به کشور زیبا و تماشایی هند سفر می کنند و مناطق دیدنی آن را از نزدیک به تماشا می نشینند.

کشور بزرگ و زیبا و چند فرهنگی هندوستان در جنوب آسیا قرار گرفته و  بخش زیادی از شبه قاره هند و   جنوب قاره پهناور آسیا در اختیار کشور هند است. هند علاوه بر مساحت زیاد خود،  دومین کشور پر جمعیت جهان بعد از چین است و جمعیت آن تقریبا یک میلیارد نفر می باشد.  شهر بمبئی نیز پر چمعیت ترین شهر کشور هندوستان است و جمعیتی بالغ بر ۱۴۴ میلیون نفر در آن زندگی می کنند. جمعیت بالای هند باعث شده این کشور، کشوری خاص و دیدنی باشد.

در تور لحظه آخری هند شما می توانید به سراغ تور زیبا دهلی بروید که پایتخت این کشور نیز محسوب می شود و یا از تور بمبئی با ویژگی های خاصش دیدن کنید. و یا این که سراغ تور گوا بروید و از سواحل زیبای آن نهایت لذت را ببرید.

تور لحظه آخری هند به دلیل این که تاریخ بسیار غنی دارد، دارای آثار و جاذبه های تاریخی فراوانی است که تاج محل از جمله مشهورترین و مهم ترین آن هاست که شهرت جهانی دارد.

در این کشور فرهنگ ها و آیین های مختلف در کنار هم زندگی می کنند و اگر شما قصد سفر با تور هند را دارید در گوشه گوشه این تور می توانید معابد، مساجد، اماکن تاریخی و دیدنی فراوانی را از نزدیک به تماشا بنشینید.
به دلیل تاریخ طولانی هند، شما می توانید در این کشور تاریخ بشر را نظاره کنید و بدون شک اگر به تاریخ و امکان تماشایی و جالب علاقه دارید تور لحظه آخری هند می تواند بهترین گزینه باشد.