خانه » تور ها » تور لحظه آخری چین » تور لحظه آخری شانگهای

تور لحظه آخری شانگهای

تور شانگهای از مهم ترین تورهای کشور چین می باشد که  معروف به شهر جنگل آسمان خراش هاست.

شهر شانگهای شهر بسیار بزرگ با جمعیت زیاد است که همیشه از جنبه های مختلف مورد توجه گردشگران و توریست های خارجی و داخلی قرار  می گیرد و توریست های زیادی ترجیح می دهند این تور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند‌. اگر در فکر انتخاب تور لحظه آخری شانگهای به عنوان مقصد گردشگری خود هستید، بهتر است قبل از سفر اطلاعاتی درباره این شهر به دست بیاورید.

آشنایی مختصر با شهر شانگهای

شهر شانگهای در جنوب یانگ تسه و در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو قرار گرفته است و فاصله کمی با اقیانوس آرام دارد. این شهر به وسیله رودخانه به دو قسمت تقسیم می شود و در قسمت شرقی آن می توانید معماری های مدرن و تازه ساخت مشاهده کنید.

در گذشته منطقه شانگهای تنها یک دهکده ماهیگیری کوچک بود و به این اندازه بزرگ و مهم و مجهز نبود .اما از سال ۱۸۴۲ به بعد کم کم این منطقه تبدیل به یک مکان سکونتی مهم شد. ابتدا انگلیسی ها پس از شکست سلسله کوینگ چین در منطقه ساکن شدند و پس از آنها  نیز فرانسوی ها،‌ آمریکاییها و ژاپنی ها به قسمت های مختلف شانگهای آمدند و آن را تصرف کردند. در سال های بعد از آن، این شهر به سرعت گسترش یافت و به یک بندر تجاری مهم تبدیل گشت؛ دلیل این اتفاق این بود که برای ورود به شانگهای نیاز به ویزا نبود. در اواخر قرن بیستم این شهر تبدبل به یکی از مدرن ترین، مهم ترین و زیباترین شهرهای جهان شد. شما در تور شانگهای می توانید هتل های بسیار بلند و مجهزی پیدا کنید، از شب های زیبای این شهر لذت ببرید، برج تلویزون را از نزدیک ببینید و همچنین تجربه سریع ترین ترن دنیا را نیز در دفتر خاطرات خود ثبت کنید. البته نباید از ترافیک این شهر غافل شوید؛ زیرا ممکن است ساعت ها مجبور شوید در ترافیک بمونید اما زیبایی های این تور به حدی بالاست که حتی با وجود ترافیک و شلوغی مسافران از انتخاب این تور پشیمان نمی شوند.

خرید در تور لحظه آخری شانگهای

اگر شما یکی از علاقه مندان پر و پا قرص خرید هستید، تور شانگهای را به هیچ وجه از دست ندهید زیرا این شهر به بهشت خرید یا پاریس شرق معروف می باشد و شما در این تور می توانید به مراکز خرید متنوع آن رفته و اجناس بسیار زیبا و با کیفیت بخرید و از خرید کردن لذت ببرید. در شهر شانگهای مراکز خرید بسیار متنوعی وجود دارد که می توانید از این مکان ها اجناسی با  مارک های بین المللی را بخرید و از سفر خود نهایت استفاده را ببرید. در حقیقت، خرید کردن یکی از جاذبه های گردشگری این تور است. البته در این شهر مرکاز خریدی نیز وجود دارد که لباس های ارزان قیمت ارائه می دهند. بنابراین با هر بودجه ای که در اختیار دارید می توانید اجناس مورد نیاز خود را پیدا کنید.