خانه » تور ها » تور لحظه آخری چین » تور لحظه آخری پکن

تور لحظه آخری پکن

تور پر طرفدار پکن در کشور چین قرار دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فردش همیشه مورد توجه توریست های خارجی و داخلی قرار گرفته است.

از تور پکن می توان به عنوان یک تور فراموش نشدنی یاد کرد؛ این شهر با وجود این که ظاهری امروزی و مدرن دارد، اما در دل خود بافتی باستانی و قدیمی جای داده است؛ همین امر باعث جذب گردشگران و توریست های زیادی از هر نقطه جهان به این تور شده است که با انتخاب تور لحظه آخری پکن به این شهر زیبا و پر چمعیت سفر می کنند و از دیدنی های بی شمار آن لذت می برند.

شما نیز با انتخاب تور لحظه آخری پکن می توانید به این منطقه تماشایی سفر کنید و اقامتی فراموش نشده در این شهر شلوغ و زیبا برای خود رقم بزنید. اگر تصمیم گرفتید که این تور را انتخاب کنید بهتر است کمی بیشتر با این شهر آشنا شوید.

آشنایی با شهر پکن

شهر پکن پایتخت کشور پهناور چین است و جمعیتی بالغ بر بیست و یک میلیون نفر دارد. این شهر پس از شهرهای شانگهای و کراچی به عنوان سومین شهر پر جمعت جهان مشهور است. پکن در حاشیه شمال شرقی و در نزدیکی مرکز چین قرار گرفته و قدمتی بسیار طولانی دارد. بر اساس تاریخ، شهر پکن قدمتی در حدود سه هزار سال دارد و یکی از مهم ترین افتخارات این شهر تاریخی این است که میراث دار یک امپراطوری ۵۰۰ ساله است. در حقیقت کم تر شهری در جهان توانسته بیش از پانصد سال مرکز فرهنگی و سیاسی یک کشور باشد. علاوه بر این ها، پکن یک شهر چهار فصل محسوب می شود و در هر چهار فصل مسافران و توریست های زیادی را جذب خود و زیبایی هایش می کند. آب و هوای این شهر معتدل است و از جمله مزیت های این تور محسوب می شود.

 

جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری پکن

در تور پکن شما می توانید آثار و جاذبه های تاریخی، تفریحی، فرهنگی، گردشگری و دیدنی بسیاری را از نزدیک مشاهده کنید. از جمله مهم ترین این جاذبه ها شامل موارد زیر می شود:

دیوار چین:

کم تر کسی در جهان پیدا می شود که نام دیوار چین را نشنیده باشد. قسمت زیادی از این دیوار مشهور و دیدنی چین در شهر پکن قرار گرفته است. این دیوار با شهرت تاریخی اش روزانه باعث جذب مسافران و توریست های زیادی به کشور چین می شود.

 

کاخ تابستانی:

از دیگر دیدنی های مشهور و زیبای تور پکن کاخ تابستانی این شهر است که در شمال غربی پکن قرار گرفته است. این قصر زیبا و تماشایی در سال ۱۹۹۸ در فهرست یونسکو به ثبت رسیده و در میان آب های دریاچه کونمینگ قرار دارد. نکته قابل توجه این کاخ که باعث جذب گردشگران می شود، شکل آن می بشد که شبیه به یک کشتی است.

معبد بهشت :

معبد بهشت یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر پکن است که در جنوب شرقی این شهر واقع شده و یک عبادتگاه تاریخی است. توریست های زیادی تمایل دارند این معبد بسیار بزرگ و وسیع را از نزدیک مشاهده کنند. از جمله نکات قابل توجه این معبد می توان به اهمیت زیاد آن در زمان دو سلسله چین و مینگ اشاره کرد که پادشاهان مختلف به این معبد رفت و آمد داشتند.

 

پل مارکو پولو:

پل زیبای مارکو پولو را می توان در ردیف مهم ترین جاذبه های گردشگری تور پکن قرار داد. این پل با زیبایی منحصر به فردش بر روی رودخانه طویل یونگدینگ قرار دارد و باعث جذب گردشگران خارجی و داخلی زیادی به این منطقه می شود.

 

در تور لحظه آخری پکن جاذبه ها و آثار گردشگری دیگری نیز وجود دارد که با انتخاب این تور می توانید از نزدیک آن ها را مشاهده کنید. همچنین غذاهای متنوعی و جالبی نیز در سر تا سر این تور وجود دارد و اگر قصد خرید سوغاتی نیز از این شهر دارید و می خواهید چیزی به عنوان یادگاری از آن بخرید، مجسمه های تزیینی، صنایع دستی، پوشاک، زیورآلات، عروسک، عطر و ادویه جات می توانند گزینه مناسبی باشند.