خانه » تور ها » تور لحظه آخری چین » تور لحظه آخری گوانجو

تور لحظه آخری گوانجو

یکی از تورهای مطرح کشور چین، تور گوانجو این کشور می باشد که طرفداران زیادی دارد و از جمله مشهورترین و مهم ترین شهرهای چین محسوب می شود. در ادامه بیش تر با تور لحظه آخری گوانجو که به آن گوانگ ژو یا گوانگجو هم می گویند آشنا خواهیم شد.

معرفی تور گوانجو

پس از شهرهای پکن و شانگهای، مهم ترین شهر چین، شهر گوانگجو است که از آن با عنوان قطب تجاری چین  یاد می کنند. شهر سرسبز و زیبای گوانجو در جنوب چین قرار دارد و به خاطر فضای زیبا و سر سبز، معماری های خاص و آثار و جاذبه های  تفریخی و گردشگری فراوانش هر ساله میزبان مسافران و توریست های زیادی اسات. از جمله مهم ترین ویژگی تور گوانجو می توان به تابستان های طولانی آن اشاره کرد که در سر تاسر شهر در فصل تابستان شما می تواتید شاهد رشد گل های زیبایی باشید و از طبیعت زیبای آن لذت ببرید. به خاطر این ویژگی دل نواز گوانجو به این شهر لقب شهر گل ها را دادند.

شهر گوانجو که مرکز استان گوانگ دونگ چین است، جمعیتی بالغ بر هشت میلیون دارد و  بزرگترین شهر جنوبی چین محسوب می شود.
از جمله ویژگی هایی که باعث اهمیت شهر گوانجو شدند می توان به  مرز شمالی دریای چین با این شهر اشاره کرد که به همین دلیل از   گوانجو به عنوان دروازه جنوبی چین یاد می کنند.

علاوه بر این ها در گذشته خارجی هایی مقیم شهر گوانجو بودند و نام کانتون را روی این شهر گذاشته بودند، امروزه هنوز هم برخی ها با نام کانتون این شهر  را می شناسند.

در حال حاضر شهر گوانجو تبدیل به یکی از مشهورترین تورهای آسیا و جهان شده است و طرفداران زیادی دارد که هر ساله از کشورها و قاره های مختلف با تور لحظه آخری گوانجو به این شهر زیبا و دیدنی سفر می کنند و لحظات به یاد ماندنی برای خود رقم می زنند.