خانه » تور ها » تور لحظه آخری گرجستان

تور لحظه آخری گرجستان

یکی از زیبا ترین تورها و جاذبه های اروپا، تور لحظه آخری گرجستان است که در مرز بین آسیا و اروپا با جاذبه های گردشگری فراوان قرار گرفته و هر ساله مسافران و توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

گرجستان کشوری بسیار زیبا و جذاب با طبیعتی دیدنی که در میان مرز دو قاره آسیا و اروپا واقع شده، از قاره های مختلف پذیرای توریست های گوناگونی هست که ترجیح می دهند تور گرجستان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند و به این کشور زیبا سفر کنند.

در تور لحظه آخری گرجستان، آثار و جاذبه های گردشگری، تفریحی، تاریخی زیادی وجود دارد که بسیار مورد توجه توریست ها قرار می گیرد. این جاذبه های گردشگری و تاریخی در کنار هزینه های مناسب این تور و هتل ها و غذاهای لذیذ باعث شده، هر سال این کشور مهمان توریست های خارجی از نقاط مختلف جهان باشد.

پایتخت کشور گرجستان تفلیس است که تور تفلیس در میان تورهای گرجستان از اهمیت بالایی برخوردار است و مسافران زیادی دوست دارند از آثار و جاذبه های تور لحظه آخری تفلیس دیدن کنند.

علاوه بر تور تفلیس، تور لحظه آخری باتومی یکی دیگر از مقاصد گردشگری پر طرفدار گرجستان است و مردم سراسر جهان به خصوصی ایرانی ها دوست دارند با تور باتومی سفر کنند و ازز زیبایی های آن لذت ببرند.

اگر قصد سفر با تور لحظه آخری گرجستان را دارید، بهتر است بدانید این کشور دارای تنوع آب و هوای کم نظیر و جالبی است. با وجود این که حدودا دو سوم گرجستان کوهستانی است و این کشور در همسایگی روسیه قرار گرفته، با این وجود هوا به شدت سرد نیست و سرمای روسیه نتوانسته تاثیر زیادی در آب و هوای گرجستان بگذارد چون کوه هایی بین مرز این دو کشور وجود دارد که مثل سد عمل می کنند و مانع نفوذ هوا می شوند.

از دیگر نکات قابل توجه درباره کشور گرجستان می توان به تاریخ غنی آن ها اشاره کرد که از این حیث دومین کشور جهان به شمار می آیند. همچنین این کشور مردمی با دین مسیحیت و بسیار مهمان نواز دارد که به شما کمک خواهند کرد تا سفری فراموش نشدنی در تور لحظه آخری گرجستان برای خود رقم بزنید.