خانه » تور ها » تور لحظه آخری گرجستان » تور لحظه آخری باتومی

تور لحظه آخری باتومی

در چند سال اخیر، ایرانی های زیادی تمایل دارند با تورهای گرجستان به خصوص تور بانتومی سفر کنند و دیدنی های آن را از نردیک ببینند و سفری فراموش نشدنی برای خود رقم بزنند. تور لحظه آخری باتومی یکی از تورهای جذاب جهان است که علاوه بر طرفداران ایرانی، توریست های کشور دیگر نیز علاقه دارند این تور را انتخاب کنند و به شهر زیبا و گردشگری باتومی سفری خاطره انگیز داشته باشند. تور باتومی بعد از تور تفلیس، دومین شهر بزرگ گرجستان به شمار می آید و علاقه مندان زیادی دارد. در ادامه با ویژگی های تور لحظه آخری باتومی بیش تر آشنا خواهیم شد.

ویژگی های تور لحظه آخری باتومی
از تور باتومی با عنوان پایتخت تفریحی و گردشگری کشور گرجستان  یاد می کنند و یکی از مهم ترین ویژگی های آن که بر جذابیت این شهر افزوده، تپه های پیچیده در مه آن است. باتومی با وجود این که شهر خیلی بزرگی نیست اما دارای بافت مدرن و زیبایی است که توریست ها را مجذوب زیبایی های خود می کند و در یک قرن اخیر نیز به دلیل پیشرفت هایی که داشته، تبدیل به یک شهر اروپایی مدرن شده است.
شهر باتومی دارای مهم ترین بندرگاه گرجستان و پایتخت توریستی این کشور  است و امکانات بسیار پیشرفته ای دارد. علاوه بر این ها آب و هوای خوب این شهر نیز مزید بر علت شده تا خیلی ها علاقه داشته باشند با تور لحظه آخری باتومی به این شهر تماشایی و دیدنی سفر کنند و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنند. به دلیل موقعیت جغرافیایب این شهر یعنی قرار گرفتن در کناره دریای سیاه و دامنه های رشته کوه های قفقاز، این شهر دارای آب و هوای معتدلی می باشد و همین امر باعث شده گیاهان و گل هایی متنوعی در این منطقه رشد کنند و زیبایی خاصی به این شهر پر ماسفر و توریستی ببخشند. این شهر با آب و هوای خاص خودش در  دوازده ماه سال پر از گردشگر است و حتی در هوای سرد نیز از تعداد مسافران آن کاسته نمی شود.

تور باتومی مثل تور تفلیس ترکیبی از باستان و مدرن است. در این شهر علاوه بر سازه های مدرن و معمارهای جدید که در نقطه تقطه شهر به چشم می خورند، می توانید معماری های قدیمی و کهن را نیز از نزدیک ببینید که در نوع خود قابل توجه می باشند. این شهر علاوه بر معماری های زیبایش دارای مناطق گردشگری و تفریحی بسیاری است که مسافران و توریست های تور لحظه آخری باتومی می توانند لحظات فراموش نشدنی در سفر خود رقم بزنند و سفری هیجان انگیز و جالب توجه داشته باشند.